Ciekawe

Jak się pozbyć bólu przeszłości? Niesamowite ćwiczenia i techniki

Jak się pozbyć bólu przeszłości? Niesamowite ćwiczenia i techniki

ezoteryka i duchowoscWażna jest sprawa dekodowania (oczyszczania) podświadomości jak i sfer wyższych. W tym artykule przedstawiam kilka skutecznych technik. Dwie z nich – dekodyka i łączenie się z umysłem planetarnym, już wykorzystuję. Ja mówię: to naprawdę działa!

Wiele z tych metod jest powszechnie ośmieszanych bądź stygmatyzowanych. Kapłan religijny powie Ci, żebyś tego nie robił, bo to niezgodne z zasadami tej religii. Kapłan naukowy, np zafascynowany materialistycznym racjonalizmem psycholog, powie Ci żebyś tego nie robił, bo to nienaukowe i „oszołomskie”. Argumentacja różna, w zależności od poglądów reprezentanta systemu. Jednak ich cel jest jeden: masz być nieszczęśliwy, konformistyczny, konsumpcyjny, masz nie znać wartościowych technik i wartościowej wiedzy.

Tego typu wiedza, jeszcze do niedawna była przeznaczona tylko dla elit, np masonerii, illuminatów, polityków itp. Teraz ta wiedza zostaje ujawniana. Jednak dalej system nie chce, byś tę wiedzę poznał. System podsuwa oszukańcze surogaty mające rzekomo uzdrowić skołowaną psychikę i duszę człowieczą. Katolik powie, że masz się modlić i ufać Bogu (jakiemu Bogu?) to wtedy zostaniesz uzdrowiony łaską wiary. Ateista-racjonalista powie, że masz iść do psychologa (i naturalnie, zapłacić 200-300 zł za 45 minut sesji, a jak!) to wtedy uzdrowi to Twoje emocje.

Zobaczcie, że te dwa pozornie skłócone obozy (obóz religii i obóz korporacyjno-rządowej nauki zainfekowanej racjonalizmem) w pewnych kwestiach są zaskakująco zbieżne i jednogłośne. Gdy jest mowa o czymś, co naprawdę działa, co daje autentyczne, potężne szczęście, szczęście niezależne od pobudzania neuronów (narkotyk, alkohol, seks, gadżet) – to te dwa pozornie skłócone obozy, jednogłośnie do tego zniechęcają.

Np katolicy w swoich artykułach demonizujących homeopatię, medytację, astrologię – posiłkują się opracowaniami ateistycznych racjonalistów, naukowców. Zaś jeden z racjonalistów wypowiadających się na mojej stronie powiedział, że duchowość bez odgórnego reżimu w postaci religii, jest wg niego „dziwna i niewłaściwa”. System tam, gdzie trzeba – stwarza iluzje pluralizmu światopoglądowego i pyskówki zwanej chyba tylko dla żartu „debatą publiczną”. Jednak tam, gdzie jest rzeczywiste zagrożenie dla systemu i ratunek dla jednostki – to wtedy pozornie skłócone frakcje systemu, dzielnie się wspierają.

Badaj, używaj i wdrażaj to, co działa naprawdę. Nie wierz w obietnice i doktryny. Przecież to „skuteczność jest miarą prawdy„, prawda?

Wstęp: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!

____________________________________________________________

Jak pozbyć się bólu przeszłości? Ćwiczenie

Cytuję: „Nie można tak po prostu zapomnieć bólu, lęku, upokorzenia, których kiedyś doznaliśmy. Naturalnie dążymy do stanu radości, wolności, szczęścia, dlatego staramy się wymazać z naszego życia raniące wspomnienia. W ten sposób możemy je co najwyżej wyprzeć. A to, co wyparte i tak wróci. Jeśli emocji nie oczyścimy w należyty sposób, jak biała dama z lochów podświadomości będą nas nawiedzać, przybierając różne formy i postaci. Nie da się bowiem zabić ducha. On już nie żyje. Ale ileż jest w nim mocy! I ile szkód potrafi zrobić. Zachęcam do zrobienia powyższego ćwiczenia:

Rozluźnij się, zamknij oczy, przez moment oddychaj głęboko. Przy każdym wdechu powtarzaj słowo „przypływ”, wydechu – „odpływ”. Podążaj za swoim oddechem, zobacz jak wpływa do płuc, klatka piersiowa unosi się, powietrze przepływa do brzucha, wypełnia przeponę, brzuch unosi się.

Kiedy poczujesz się zupełnie zrelaksowana, przypomnij sobie problem. Odtwórz go w pamięci z najdrobniejszymi szczegółami. Jaki to był dzień, jaka pora roku, jaka pogoda panowała za oknem? Ile miałaś wtedy lat? Jak tego dnia się czułaś? Co robiłaś? Przypomnij sobie wszystkich uczestników tego zdarzenia? Jak do tego doszło? Co czułaś, kiedy to się stało? Jakie słowa padły? Co właściwie się stało? Najważniejsze, to odtworzyć stan emocjonalny, który Ci wtedy towarzyszył. Jeśli czujesz potrzebę uruchomienia jakichś emocji – zrób to. Jeśli chcesz wyrazić je płaczem, krzykiem, gestem, ruchem – zrób to. Pozwól sobie na swobodę wyrażania. Być może po raz pierwszy.

Kiedy już poczujesz się mocno skontaktowana ze swoją wewnętrzną Jaźnią, przejdź do pracy związanej z uzdrowieniem tego wspomnienia. Posłuż się swoim wewnętrznym okiem, zwanym wyobraźnią i zobacz w swoim ciele rzecz, która jest obca, nie należy do twojego ciała. Może to jest jakaś śrubka, kula, jakiś dziwny mechanizm, a może całe centrum dowodzenia, które sterowało tym zdarzeniem. Nie ma to znaczenia, jak duże to jest. Sprawdź tylko gdzie to jest i jak wygląda.

Teraz wyobraź sobie, że wyciągasz to z siebie. Następnie wydając z siebie głośne „ziuu”, rzuć to daleko od siebie, na lewą stronę, gdzie znajduje się śmietnik historii. Możesz go sobie wyobrazić na wiele sposobów: jako zwykły śmietnik albo kosmiczny odkurzacz, który pochłania wszystkie nieczystości, albo jako wiecznie gorejący ogień, trawiący każdą rzecz, która zostaje doń wrzucona.

Kiedy uda ci się wyrzucić z siebie zbędny przedmiot, wówczas pogłaszcz miejsce, w którym on tkwił do niedawna. Wyślij tam miłość i światło. Zobacz jak rana się goi, miejsce zasklepia i jak rodzi się tam nowe życie. Szczęśliwe życie.”

Autor: B. Markowska

oczyszczanie podswiadomosci____________________________________________________________

Kontrolowanie ciała myślami

Cytuję: „Wyznacz sobie jakiś czas by usiąść w spokoju i ciszy, skup się na wnętrzu swojego mózgu, i oczami mózgu, zobacz swoje narządy wewnętrzne – od serca do jelit. Poczuj przepływ energii przechodzący przez każdy organ kiedy je czujesz. Koncentrując swój mózg, poinstruuj narządy, jeden za każdym razem, by się leczyły i odmładzały. Zauważysz rodzaj miękkiego ciepła wpływającego do narządu na którym się skupiasz – jest to twoja wewnętrzna energia lecząca. Kiedy będziesz cierpliwie to praktykował, dowiesz się jak opanować tę technikę. Możesz ją wykorzystać w kontroli każdego bólu – łącznie z migreną.”

Autor nieznany mi

ezoteryka____________________________________________________________

Medytacja „nie wiem”

Cytuję: „Kiedy masz do podjęcia trudną decyzję, usiądź przed białą, pustą kartką i wpatruj się w nią uważnie. Spokojnie oddychaj. Poczuj, co dzieje się w twoim ciele. Zwróć szczególną uwagę na doznania w klatce piersiowej, splocie słonecznym, brzuchu. Jeśli w którymś z tych miejsc poczujesz dyskomfort, po prostu spokojnie oddychaj. Wytrzymaj do momentu, kiedy poczujesz, że pusta kartka nie wywołuje już niewygodnych doznań w ciele. Poczuj, że jesteś jak ta kartka, na której może pojawić się wszystko. Moment tuż przed tym, zanim artysta postawi na niej pierwszą kreskę, jest jak początek narodzin świata.”

Autor nieznany mi

przebudzenie duchowe____________________________________________________________

Dekodowanie, oczyszczanie i usuwanie śmieci z podświadomości

oswiecenie____________________________________________________________

Rytuał łączenia się ze świadomością planetarną i kosmiczną

Możesz obejrzeć całe nagranie, choć jest ono długie. Jednak instrukcja wykonywania rytuału zaczyna się od 01:34:00 minuty. Dodaje on cennej, życiowej energii, której nie dostarczy nawet najbardziej skuteczne zioło pobudzające (wiem co mówię!):

8 odpowiedzi »

      • Jarek niektórym lepiej nie proponować czegoś co może im szybko i darmo pomóć,bo Cię wyśmieją lub obrażą.Mam to samo i już przestałam przekonywać do moich sposobów doskonałego zdrowia.Nieda się buta nauczyć mówić. Człowiek wewnętrzny /wzniesiony/ ma tak niesamowitą moc czynienia rzeczy niemożliwych,których niedowiarki mieć nie mogą bo są zbyt leniwi,zarozumiali i nic w tym kierunku nie robią.

        • Wiem doskonale o czym mówisz. Ja się ograniczam w swoich treściach do tego bloga. Nie czuję ani potrzeby zbawiania świata, ani potrzeby uświadamiania bliskich. Trzeba pewne rzeczy zaakceptować. Ot tak, po prostu, dla wewnętrznej równowagi.

    • Jak pozbyć się bólu z przeszłości. Moja mała uwaga , nie należy wyrzucać czegoś jako śmieć na lewo czy na prawo (bez znaczenia) . Aby tego typu działanie było z pożytkiem dla wszystkich istot , należy to co chcemy usunąć przemienić w np: światło, płatki kwiatów opadających , oczyszczający deszcz. Zasada jest jedna- nie można zostawić za sobą nieczystości. Każda myśl jaką wytworzy człowiek , ma swoje życie i może przyczepić się do jakiegoś niewinnego osobnika w świecie myśli i karma się nakręca. Po co?

Leave a Reply

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.