Afery

Kampanie szczepień są elementem eugenicznego programu kontroli populacji

Kampanie szczepień są elementem eugenicznego programu kontroli populacji

tężec szczepieniePrezentuję Wam dziś oświadczenie biskupów z afrykańskiego kraju – Kenii, gdzie ruszył zakrojony na szeroką skalę, eugeniczny program szczepień rzekomo przeciwko tężcowi. Sprawa szkodliwości szczepień i ich katastrofalnego wpływu na populację jest tak znacząca, że zauważa ją nawet kościół katolicki, na ogół wiernie współpracujący z rozmaitymi władzami i reżimami. Cieszy mnie to, że ta wiedza zaczyna wychodzić poza ramy typowego „eko” stylu życia, i interesują się nią rozmaite grupy społeczne, np wierni kościoła katolickiego.

Szkoda tylko, że ten list biskupów z Kenii zostanie wykorzystany w starej już wojnie skorumpowanej moralnie religii i skorumpowanej przez korporacje nauki. Bajki religijne, czy bajki naukowe: w które Ty wierzysz? A może nie warto wierzyć w żadne z nich, tylko myśleć samodzielnie?

W tej sytuacji chodzi o szczepionkę przeciwko tężcowi. Warto dodać, że inna szczepionka – rzekomo przeciwko polio – sponsorowana przez m.in. masońską sektę Rotarian, spowodowała około 62.000 przypadków polio w Indiach i Pakistanie. Indie zamierzają pozwać do sądu organizacje, które te rzekomo „skuteczne i bezpieczne” szczepienia przeprowadzał. W przypadku Kenii jest nieco inaczej. Używa się tam szczepionki rzekomo przeciwko tężcowi która zawiera szkodliwy hormon beta-HCG, wywołujący poronienia i w dalszej konsekwencji, bezpłodność. Jest to więc program kontroli populacji – eugenika, zakamuflowana pod płaszczykiem profilaktyki chorób zakaźnych.

Historia zna od groma przypadków, gdzie kampanie masowych szczepień, zamiast chronić przed chorobami, wręcz wywoływały choroby przed którymi miały chronić. Szczepienia to nie tylko cała masa skutków ubocznych. Ale także zupełna nieskuteczność, ba, wręcz wywoływanie chorób. Wszyscy znamy przypadki, gdy osoba zaszczepiona na grypę, podupada na zdrowiu. Łapie jedną infekcję za drugą, kończy się to długotrwałymi zapaleniami oskrzeli i płuc, antybiotykami. W mojej rodzinie taki przypadek wystąpił, znam też wiele tego typu przypadków z relacji Czytelników. A Wy, wiecie coś na ten temat? Możecie podzielić się swoimi spostrzeżeniami w komentarzach.

Wstęp: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!

____________________________________________________________

WHO i kampania szczepień przeciwko tężcowi to element programu kontroli populacji

Cytuję: „Biskupi z kraju Afrykańskiego mogą zadbać o swoich wiernych, pobrali próbki, zlecili wykonanie badań i ostro zaprotestowali dając tym samym wiedzę swoim wiernym co WHO chce im zrobić. Europejskie bogatsze kraje dotychczas nie zrobiły tego, ciekawa była by odpowiedź dlaczego?

Wczoraj biskupi Kenii ogłosili to, co wydaje się być odważną deklaracją odsłaniającą tajny program kontroli populacji który funkcjonuje w przebraniu jako program szczepień przeciw  tężcowi.

Od ich deklaracja

Szczepionka  przeciw tężcowi

Drodzy Kenijczycy, ze względu na kierunek debaty na temat trwającej kampanii szczepień przeciw Tężcowi w Kenii, My biskupi katoliccy, wykonując naszą pasterską troskę wobec wiernych, chcemy przekazać nasze stanowisko w następujący sposób:

  1. Kościół katolicki nie sprzeciwia się regularnym szczepieniom wykonywanym w Kenii, zarówno w naszych ośrodkach zdrowia publicznego jak i w instytucjach kościelnych.
  2. Jednak w drugiej fazie kampanii szczepień przeciw tężcowi z marca 2014, która jest sponsorowana przez WHO / UNICEF, Kościół katolicki nabrał  wątpliwości do tajemnic jakie się pojawiły. Postawiliśmy pytania, czy szczepionka przeciw tężcowi nie jest czasem związana z programem kontroli populacji, który został realizowany w niektórych krajach, w których podobne szczepionki zostały użyte a zawierające hormon Beta HCG, który powoduje wiele poronień i niepłodności u kobiet.
  3. W dniu 26 marca 2014 i 13 października 2014, spotkaliśmy się z Ministrem do spraw zdrowia i Dyrektorem Usług medycznych w celu wyjaśnienia  między innymi  naszych obaw co do zawartości składników w  szczepionkach a następnie  postanowiliśmy wspólnie dokonać badań i testów owej szczepionki. Jednak ministerstwo zaprzestało współpracy i nie uczestniczyło we wspólnych badaniach. Tak wiec wspólne badania nie zostały wykonane
  4. Kościół katolicki postanowił innymi drogami dojść do prawdy i nabył kilka fiolek szczepionki, które wysłaliśmy do czterech niezależnych laboratoriów rządowych i prywatnych, w Kenii, jak i za granicą.
  5. Pragniemy poinformować, tutaj, że wszystkie testy wykazały, że szczepionka stosowana w Kenii w marcu i październiku 2014 rzeczywiście zawierała hormon Beta HCG.
  6. W dniu 13 października 2014 r Kościół katolicki dał kopie wyników do Ministra Zdrowia i Dyrektora Usług Medycznych.

Na podstawie powyższej sytuacji My, biskupi katoliccy w Kenii, chcemy was wierni poinformować :

1. Że jesteśmy w szoku co do poziomu nieuczciwości i niedbałości o swoich obywateli przez Rząd w tak poważnej sprawie, jak zdrowie obywateli.

2. Że raport przedstawiony Sejmowej Komisji Zdrowia z 04 listopada 2014 przez Ministerstwo Zdrowia, który twierdzi, że rząd testował szczepionki i badania wykazały, że szczepionka nie zawiera hormonu Beta-HCG, jest fałszywy i jest celową próbą zniekształcającą prawdę i wprowadza w błąd 42 miliony Kenijczyków.

3. Że jesteśmy oburzeni próbami zastraszania i szantażu lekarzy, którzy potwierdzają  informacje z groźbą postępowania dyscyplinarnego na temat szczepionki. Polecamy i wspieramy wszystkich specjalistów, którzy stoją przy prawdzie.

4. Że nikt nie powinien się wahać  wzywać wszystkich Kenijczyków, aby unikali  szczepień przeciw tężcowi tą szczepionką zawierającą  beta-HCG, ponieważ jesteśmy przekonani, że jest to rzeczywiście przebrany program kontroli populacji.

Poziom zakłamania i braku poszanowania dla ludzkiej godności ze strony WHO i UNICEF jest zastraszający. Oto kolejny przypadek potężnych podmiotów decydujących, którzy zawsze wiedzą, co jest najlepsze dla danej osoby, nawet bez jej konsultacji.

Działania te wstrząsnęły zaufaniem do prawdziwej opieki zdrowotnej. Zaszczepienie się tą szczepionką przeciw tężcowi w której jest hormon  beta-HCG  powoduje bezpłodność i poronienia. Szczepionka, która powinna chronić kobietę przed poważną infekcją, jak zakażenie np. po skaleczeniu się  zardzewiałym gwoździem, okrada cię z możliwości  posiadania dzieci.

W krajach rozwijających się, płodność kobiety generalnie jest uważana za błogosławieństwo, nawet tak bardzo, że kobiety, które cierpią z powodu niepłodności są często napiętnowane i odrzucane, uważane za nierówne wśród innych kobiet.

WHO i UNICEF pozbawiły te kobiety  jednego z ich najbardziej podstawowego prawa i cenionego daru. WHO i UNICEF tym przekrętem właśnie stworzyły klimat, w którym ogólna opieka zdrowotna będzie odrzucana przez ludzi, którzy – słusznie – nie chcą, aby ich ciałami manipulowały światowe organizacje, których zadaniem jest promowanie zdrowia w zgodzie z ludzką godnością.

Mam nadzieję, że biskupi ujawnią swoje wyniki tak, że rzuci to więcej światła na całą tą sytuację. W tym momencie, to jest tak straszne, że nawet brakuje słów.”

Źródło: http://www.patheos.com/blogs/piadesolenni/did-the-kenyan-bishops-just-expose-who-unicef/
Tłumaczenie polskie: http://dzieckonmp.wordpress.com/2014/11/08/who-masowo-kaleczy-ludzi/

Leave a Reply

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.