Firmy farmaceutyczne

Szczepienia przeciwko grypie: tajemnicze zgony

Szczepienia przeciwko grypie: tajemnicze zgony

Cytuję: „Witam Państwa,

Od jakiegoś czasu obserwujemy pandemię reklam oraz agresywnego namawiania ludzi  do szczepień przeciw grypowych.  W USA sprzedają je już w supermarketach i na ulicznych straganach.    W „Uważam Rze”  (z 19.11.2012) ukazał się odważny (jak na polskie media) tekst Mai Narbutt, który ujawnia stosunek do tych szczepień głównych polskich lobbystów koncernów farmaceutycznych.  Prof. Brydak szczerze przyznała się do mengelowskich poglądów, że gdyby mogła, to przymusowo zaszczepiłaby wszystkich Polaków (tak jak  hitlerowcy przymusowo „leczyli” więźniów  w obozach koncentracyjnych).  Dla ich „dobra” naturalnie.  Inni lobbyści przyznali prywatnie, że sami nie szczepią swoich dzieci, również wiekszość lekarzy się nie szczepi.  Podobnie jest w innych krajach.  To naturalnie nie przeszkadza tym lobbystom natarczywie  reklamować szczepień  i atakować inwektywami ludzi, którzy odmawiają szczepienia się.

Lekarze już wiedzą, że nie ma żadnych naukowych dowodów, iż szczepienia przeciw grypowe chronią przed grypą, natomiast jest wiele dowodów, że one szkodzą i zabijają.   Jeśli niektórzy lekarze nadal przymuszają czy namawiają pacjentów do tych szczepień, to znaczy, że świadomie im szkodzą.   W obecnym sezonie wiele uprzednio zdrowych osób umiera nagle w ciągu kilku dni po szczepieniach.   Wakcynolodzy nazywają te zgony  „przypadkową koincydencją”, więc nie rejestruje się ich jako powikłań  poszczepiennych,  nie ma dyskusji na ten temat i nie informuje się o nich społeczeństwa.

Załączony wykres 1) pokazuje dramatyczny wzrost zgonów poszczepiennych zarejestrowanych w USA w bazie VAERS po roku 2008 (to tylko ok. 5% wszystkich prawdopodobnych takich zgonów, więc te liczby trzeba pomnożyć przez co najmniej 20).  Jak pamiętamy, w sezonie jesienno-zimowym  2009/2010  kartele farmaceutyczne wspólnie z WHO wykreowały „pandemię świńskiej grypy”,  żeby nakłonić ludzi do masowych szczepień pośpiesznie przygotowanymi wówczas szczepionkami, które okazały się  zabójcze i okaleczające.   Nie tylko tysiące osób zmarły wówczas po tych szczepieniach, ale i setki tysięcy zostały trwale okaleczone neurologicznie.  Ponieważ jednak większość ludzi odmówiła wówczas szczepień, producentom zostały miliony niezużytych szczepionek, więc je przepakowano i sprzedawane są nadal jako szczepionki sezonowe.   Dlatego ogólna umieralność po szczepieniach przeciw grypie utrzymuje się na wysokim poziomie.

Żeby zwiększyć sprzedaż tych szczepionek, handlarze i lobbyści teraz natarczywie promują je także wśród ciężarnych kobiet, choć producenci piszą w ulotkach, że nie są one dla nich przeznaczone.   Załączony wykres 2 ilustruje dramatyczny wzrost zaraportowanych w VAERS śmierci płodów i poronień po szczepieniach  p-grypowych w latach 2009/2010 (to tylko ok. 5% wszystkich  prawdopodobnych zgonów po tych szczepieniach).   Spadek tego typu powikłań w r. 2011 nie wynika z mniejszej toksyczności stosowanych później szczepionek (bowiem dorosłych one nadal zabijają), tylko z tego, że coraz mniej ciężarnych kobiet daje się namawiać na ich przyjmowanie.

Polacy w kwestii szczepień p-grypowych na ogół wykazują się zdrowym rozsądkiem i większość ich odmawia, nawet jeśli ofiarowywane są one za darmo (czyli płaci za nie gmina lub państwo z podatków).

Pozdrawiam, prof. Dorota Czajkowska-Majewska

Aby zobaczyć wspomniane w powyższym tekście wykresy z VAERS, kliknij na poniższy link:

Szczepienia przeciw grypie – wykresy i dane z federalnej bazy danych rządu Stanów Zjednoczonych, dotyczące zgonów, poronień i przypadków trwałego kalectwa po szczepionce na grypę. Dokument ma format .doc – kliknij tutaj aby przejść do następnej strony mojego bloga Kefir 2010. Tam będzie maleńki prostokącik – kliknij w niego i zapisz ten dokument w formacie .doc na dysku twardym, by go później odczytać.

Wiem, to procedura skomplikowana, ale system blogów wordpressa uniemożliwia  prostsze załatwienie sprawy.

1 odpowiedź »

  1. Ostatnio się zastanawiam, czy i w Zakładzie Leczniczo-Opiekuńczym na warszawskich Bielanach, nie eksperymentowano ze szczepionkami na grypę, ponieważ prawie połowa mieszkańców tej placówki poumierała na przełomie zimy i wiosny. Wcześniej nie było to aż tak duże zjawisko.Wiadomo, że tam ludzie chorują i zgony się częściej zdarzają.Tu jeszcze dodatkowo niepokoi fakt, że w poprzednich latach pytano rodziny pacjentów, czy szczepić na grypę ich bliskich. Ostatnio, gdy rządy tam objął z-ca dyrektora ds medycznych, stwierdził, że „obowiązujące w tym zakładzie procedury nie wymagają zgody rodziny na szczepienie”. Nie wiem tylko, czy takie działanie jest zgodne z prawem. Jednoznacznej odpowiedzi placówka też nie udzieliła w konkretnym przypadku pytania, czy pacjentka była szczepiona, czy nie.Lekarz 2 m-ce wcześniej stwierdził, że była, a później tego nie potwierdził. Stąd moje podejrzenie o eksperyment ze szczepieniem. Wcześniej pacjentka nie chorowała, a my z uwagi na wiek nie wyrażaliśmy zgody na szczepienia przeciw grypie, mając na ten temat wiedzę. W tym roku było sporo przypadków grypopodobnych przeziębień,duszności, połączonych z zapaleniem płuc.Część pacjentów była hospitalizowana. Choroba się długo ciągnęła.Zastanawiam się więc nad przyczyną.

Leave a Reply

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.