Nowe drastyczne zdjęcia ze Smoleńska bez cenzury!

Zdjęcia ze Smoleńska bez cenzury!

Drastyczne materiały, oglądasz na własne ryzyko [+18]

Tekst jest bardzo długi, polecam zapoznanie się z wszystkimi materiałami! Proszę o komentarze odnośnie zdjęć i sensu ich zamieszczenia w internecie. Mi to pachnie prowokacją polityczną, mogącą mieć reperkusje międzynarodowe. Zdjęcia pierwotnie zostały opublikowane przez rosyjskojęzyczną byłą pracownicę ONZ i dziennikarkę mediów korporacyjnych z USA. Jak wiadomo, ani do ONZ, ani do mediów amerykańskich nie dostają się hmm, „przypadkowi”, ludzie.. Materiał o tym znajduje się na końcu tego tekstu.
Tegoroczna (2012 r.) zadyma ze Smoleńskiem – najpierw bajki o trotylu (tego materiału w celach wojskowych nie używa się od co najmniej 20 lat!), potem potwierdzenie przez prokuraturę wojskową o „materiałach wysokoenergetycznych” (buhaha), a teraz – te zdjęcia. Powiem Wam szczerze, że na wielu z tych zdjęć widać.. manekiny, a nie ludzkie zwłoki, takie wrażenie mam ja i kilku moich czytelników.
Podzielcie się swoimi uwagami w komentarzach, może wspólnie uda się nam dojść do cennych wniosków!

To, że publikuję te materiały nie oznacza, że popieram jakąkolwiek partię polityczną. Nie popieram ani teorii oficjalnej w sprawie Smoleńskiej (pancerna brzoza i pijane generał w kokpicie), ani teorii Macierewicza (zamach ruskich). Uznałem jednak, że każdy ma prawo do prawdy i własnej oceny.

Nowe drastyczne zdjęcie ze Smoleńska, ciało oficera BOR. Dobijano rannych?

Z jednym się nie zgadzam z poniższego zdjęcia: na tym pistolecie powinna być gwiazda Dawida (Mossad) tudzież znak MI5 bądź CIA:

——————————————————————————————

Film ze Smoleńska pokazujący ciała:

——————————————————————————————

Drastyczne zdjęcia ze Smoleńska (Gorożanin iz Barnauła):

(materiał właściwy)

Zdjęcia są na serwerze rosyjskim na koncie użytkownika livejournal – klikajcie na poniższe linki by zobaczyć zdjęcia:

Wszystkie poniższe zdjęcia są zapisane na dysku twardym mojego komputera. Jeśli polskim cenzorom z ABW i prokuratury uda się nakłonić rząd Rosji do usunięcia zdjęć z serwerów (poniższe), wtedy ja wgram te zdjęcia na nowo, na blog Kefir 2010. W przypadku usunięcia zdjęć z rosyjskich serwerów – szukajcie ich na blogu:

kefir2010.wordpress.com

(skopiuj link)

Linki ze zdjęciami Gorożanin iz Barnauła ru:

http://s152.photobucket.com/user/rkw34/library/Gorozanin

Gorożanin iz Barnauła blog główny:

http://gorojanin-iz-b.livejournal.com/

——————————————————————————————

Zdjęcia ze Smoleńska, publikowane dawniej


http://s152.photobucket.com/user/rkw34/library/Smolensk

Powyższe zdjęcia skopiowane są ze strony:

http://grawitacja44.wordpress.com/2010/05/06/szokujace-fotografie-martwych-cial-ze-smolenska/

——————————————————————————————

Wesprzyj niezależne inicjatywy Jarka Kefira!

Przekazuj ten wpis dalej, kopiuj, umieszczaj na profilach społecznościowych.
Możesz też wspomóc finansowo moje świadome inicjatywy i projekty – tutaj link jak to zrobić:
http://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/
Tylko działając samemu i wspierając niezależne media mamy cień szansy na zmianę!

——————————————————————————————

Teksty dla ludzi odważnych, o otwartych umysłach:

1. Dziesięć polskich kłamstw gospodarczych, którymi jesteśmy karmieni w mediach właściwie od upadku komuny:

http://kefir2010.wordpress.com/2012/02/28/10-polskich-klamstw-gospodarczych-i-spolecznych-czy-upadek-i-degeneracja-panstwa-polskiego-to-sabotaz-zaplanowany-w-centrali-goldman-sachs-morgan-stanley/

—-

2. Szczepienie HPV jest ostatnio modne – szczepić się czy nie? W poniższym tekście przedstawiam wszystkie działania niepożądane tej szczepionki, a jest ich cała masa! Przedstawiam także mroczne tajemnice korporacji, która produkuje tę szczepionkę. Przekaż poniższy tekst swojej dziewczynie, żonie, siostrze, córce itp! Wiedza ochrania, ignorancja naraża – pamiętaj o tym. Tajemnicze zgony i zachorowania po podaniu szczepionki HPV. Jest ich coraz więcej! Lekarze i naukowcy ostrzegają. Wszystko, co trzeba wiedzieć przed szczepieniem.

http://kefir2010.wordpress.com/2011/10/25/szczepionka-hpv-czyli-medyczna-rosyjska-ruletka/

—-

3. Czy PiS jest dobrą alternatywą dla PO? Na kogo głosować, jeśli nie na PiS czy PO? Głos oburzonego wyborcy:

http://kefir2010.wordpress.com/2012/10/18/czy-pis-jest-dobra-alternatywa-dla-po/

—-

4. Szczepionka na pneumokoki, grypę, i inne – jest wiele kontrowersji, nawet wśród lekarzy. Czy szczepionki są szkodliwe? (długi tekst z linkami do badań klinicznych nieskorumpowanych naukowców):

http://kefir2010.wordpress.com/2011/10/27/szkodliwe-szczepionki-c-d-jak-skutecznie-leczyc-przeziebienie-i-grype-rola-witaminy-c-prof-dorota-majewska-ostrzega-przed-preflucel-firmy-baxter-szczepionka-na-grype-szczepienia-medycyna-inf/

——————————————————————————————

cytuję: „Wrzucenie zdjęć ofiar katastrofy smoleńskiej do internetu zostało przez polską opinię publiczną ocenione jednoznacznie. Nikt nie ma wątpliwości, że to zachowanie skandaliczne. Wiadomo już, kto się go dopuścił – 51-letni bloger i 57-letnia doktor psychologii, niegdyś pracowniczka ONZ.

Zdjęcia opublikował 51-letni Anton Sizych z Barnaułu, w Kraju Ałtajskim na Syberii. Bardziej jednak znany jest pod pseudonimem „Gorożanin iz Barnauła”. Ma swoje profile na portalach społecznościowych i prowadzi kilka blogów naraz. Jak jednak podkreśla Sizych w swoich wpisach, on tylko agregował wpisy innej blogerki – 57-letniej Tatiany Karacuby.

Rosyjska blogerka to doktor psychologii i była dziennikarka. Karacuba ukończyła studia na Wydziale Dziennikarstwa Moskiewskiego Uniwersytetu Państwowego (MGU) im. Michaiła Łomonosowa i Wydziału Bezpieczeństwa Narodowego Akademii Służby Państwowej przy prezydencie Federacji Rosyjskiej. Jak podaje serwis Interia za PAP-em, Karacuba pracowała też w strukturach ONZ w Nowym Jorku i Genewie oraz agencji APN. Jako dziennikarka była zaś w piśmie „Mieżdunarodnaja Żyzń”, czyli „Życie międzynarodowe”.

Blogerzy nie ujawniają jednak, skąd mają zdjęcia z katastrofy smoleńskiej. MAK zapewnia, że nie są to materiały ze śledztwa przeprowadzonego w Rosji, podobnie twierdzą polskie władze. W związku z tym, MSZ przekazało ambasadorowi Rosji, że Polska oczekuje ukarania winnych wycieku drastycznych zdjęć ofiar katastrofy smoleńskiej.”
źródło:
http://natemat.pl/35879,wiadomo-juz-kto-wrzucil-do-sieci-drastyczne-zdjecia-z-katastrofy-smolenskiej-57-letnia-doktor-psychologii

——————————————————————————————

Podaj dalej – niech każdy Polak pozna to, co się dzieje w naszym kraju! Klikajcie na poniższe ikonki – wielkie dzięki! :)

103 myśli nt. „Nowe drastyczne zdjęcia ze Smoleńska bez cenzury!

  • te zdjęcia są już w setkach miejsc, polskie gestapo internetowe (ABW i kontrolowany przez te spec-służby NASK) już w żaden sposób nie powstrzyma tej lawiny. ale przezorny zawsze zabezpieczony, może postaraj się odpowiednio otagować tę zawartość na chomiku i uwolnić od hasła?

   Lubię

  • wyobraźcie sobie buce, że na tych zdjęciach są wasze żony – mężowie albo dzieci. taki inny buc – putin strzeli palcami a wy, hieny, wykonujecie jego rozkazy.

   Lubię

     • aby odpowiedzieć sobie na to pytanie skojarz kilka faktów.
      po pierwsze, jeszcze 10 kwietnia 2010 była przedstawiona migawka w TVP INFO, pobrana z telewizji niemieckiej – że samolot wylądował bezpiecznie w lesie, ale pasażerowie są poturbowani itp. był przedstawiony przez 3 – 4 sekundy polski samolot (z wszystkimi znakami) na tle lasu w Smoleńsku.
      po drugie: nie ma nagrań z przybycia na lotnisko Okęcie tych kilkudziesięciu osób z polskiej delegacji około 5 rano 10 kwietnia. Lotnisko oficjalnie tłumaczy, że wtedy była „awaria monitoringu”.
      po trzecie: żadna telewizja, nawet państwowa, nie transmitowała przybycia, wejścia na pokład samolotu i odlotu z lotniska, polskiej delegacji. choć poranny program na TVP INFO zaczyna się o 5.00 rano..
      więcej w tej sprawie pytań i wątpliwości niż rzeczywistej wiedzy.
      poza tym o podstawianiu manekinów, także na oficjalnych rosyjskich zdjęciach, pisaliśmy już w maju bądź czerwcu 2010 roku, poszukaj blogera „pluszak”.

      Lubię

    • Witam.
     Generalnie z wieloma tezami tutaj się zgadzam, Sir Kefir, ale jedno mnie nurtuje – dlaczego uważasz, jak uważasz powyżej? «konkretnie ten komentarz, pod który się właśnie podpięłam»
     To zginęło im się czy nie?

     Tak btw jestem chyba w mniejszości oglądywowując te sensacyjne zdjęcia dopiero dziś w nocy po raz pierwszy, ale pff, lepiej późno niż później.

     Pazdraviam,
     B.B.

     Lubię

    • Właściwie to tak. Niemiecka stacja pokazała nasz samolot w jednym kawałku a teraz NA WSZYSTKICH ZDJĘCIACH same jego szczątki w DROBNYCH kawałkach. Papryczka

     Lubię

 1. UWAŻAM ŻE NIKOMU NIE WOLNO CZEGOŚ TAKIEGO JAK PUBLICZNE POKAZYWANIE TAKICH ZDJĘĆ ROBIĆ LUDZIE CI MAJĄ RODZINY MAJĄ TEZ PRAWO ABY SPOCZYWAĆ W SPOKOJU BEZ WZGLĘDU CZY ICH ZA ŻYCIA DARZYLIŚMY UCZUCIEM CZY NIE LEPIEJ BY BYŁO ABY DĄŻYĆ DO TEGO ŻEBY SPRAWA KATASTROFY BYŁA UCZCIWIE WYJAŚNIONA ABYŚMY ENERGIĘ POŚWIĘCILI NA TO PONIEWAŻ POZOSTAWIAJĄC SPRAWĘ W TAKI SPOSÓB JA JAKO OBYWATEL TEGO KRAJU NIE CZUJE SIĘ BEZPIECZNIE NIE WIEMY DO KOŃCA CZY ZAWINIŁA TECHNIKA LUDZIE CZY BYŁ TO ZAMACH JUTRO MOŻE MY POLECIMY GDZIEŚ SAMOLOTEM ZGINIEMY A NASZE STRASZNIE ZMASAKROWANE CIAŁA BĘDĄ WYSTAWIONE PUBLICZNIE TWOJE MOJE MOJE DZIECI RODZICE KREWNI ZNAJOMI PRZYJACIELE I CI KTÓRZY NAS NIENAWIDZĄ BĘDĄ MOGLI NACIESZYĆ OKO RODZINY PRZYJACIELE PRZEŻYJĄ SZOK KOLEJNY RAZ BO CO BO MY LUDZIE NIE UMIEMY NICZEGO USZANOWAĆ NAWET NIE MAMY SZACUNKU DLA ZMARŁYCH TO MYŚLĘ ŻE Z NAMI KONIEC Z NAMI JAKO LUDZIE WSZYSCY POWINNIŚMY ODMÓWIĆ WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ IM DAĆ NARODZIE POLSKI A ŚWIATŁOŚĆ WIEKUISTA NIECHAJ IM ŚWIECI NIE WOLNO TAK POSTĘPOWAĆ NIE MAMY PRAWA I NIE MA TO NIC WSPÓLNEGO Z DEMOKRACJA CZEMU TO SŁUŻY NA PEWNO NICZEMU DOBREMU

  Lubię

  • Nie wiem co chciałeś osiągnąć wstawiając ten filmik, ale jeśli obalić tezę zamachu to udowodniłeś tylko jak bezmyślny jesteś. Dowodów na zamach są setki. Pomijając nawet te świadczące o odśrodkowym wybuchu to należy pamiętać, że SAMOLOT LECIAŁ NAD BRZOZĄ, a do eksplozji doszło chwile po tym jak zaczął się wznosić. Jeśli znalazłeś ten ciekawy filmik z katastrofami, warto abyś znalazł też odcinki z serii „Air Crash Investigation” NG. Można zobaczyć jak wygląda prawdziwe, rzetelne śledztwo. Coraz więcej ludzi zaczyna dostrzegać prawdę, z jakiś czas zostanie niewiele osób takich jak ty sądzących, ze ziemia jest płaska.

   Lubię

 2. Mam nadzieje że Cie zamkną za to udostępnianie tych zdjęć. Bez znaczenia czy zamach czy wypadek, gdyby na tym zdjęciu była osoba z mojej rodziny, dopadł bym cię i zapierdolił!!! Wszyscy wiedzą jak wyglądają obrazki z tego typu zdarzeń, nie ukrywamy ich po to aby tuszować cokolwiek!

  Lubię

  • a Ty z ABW jesteś? ukrywanie zdjęć tego typu i podpieranie się przy tym „wyższym dobrem” – to oczywiste kombinowanie. Wy ukrywacie nie tylko tego typu foty. Wy znacie prawdę o tym, kto i po co przeprowadził akcję 10.04.2010.. ale wolicie, by ten temat na okrągło wałkował taki Macierewicz vel Singer. po co?
   gdybyście mieli sumienie, to nie czekalibyście na „śledztwo” internautów.

   Lubię

 3. to po co wchodzicie ogladac jak wiecie co za zdjecia tu sa. nie pasuje nie wchodze i juz a skoro wszedlem a pozniej mowisz o zakazie udostepnienia to musiales byc ciekawy w dodatku masz u gory ze zdjecia drastyczne nie masz ochoty nie wchodz i glupio nie komentuj

  Lubię

 4. Ludzie, każdy chciał znać prawdę? Co nie? Więc po co niektórzy wchodzą na tego bloga i wypisują że powinno to być usunięte w takim razie PO CH** za przeproszeniem tutaj włazicie? Czysta ciekawość co ?? Chyba że naprawdę niektórzy mają nadzieje że zobaczą zdjęcia z wakacji.

  Lubię

  • trójkąt to podstawowy symbol illuminatów, masonerii, Jezuitów, Opus Dei, syjonistów, b nai brith i innych tego typu organizacji. trójkąt, a w środku niego oko, lub sam trójkąt oznacza lucyfera, albo, po prostu – zło.

   sam motyw trójkąta jest nieskończenie wiele razy powtarzany np w teledyskach, wraz z innymi symbolami tego typu. dla anglojęzycznych polecam stronę Vigilant Citizen – tam ten temat jest stale poruszany.

   Lubię

 5. Najśmieszniejsze że taki Macierewicz jest oburzony publikacją zdjęć i obciąża Tuska, a przecież i ten rusek z Syberii i tu Kefir jest akurat zwolennikiem teorii spiskowej o zamachu. To typowe – zdjęcia zamieszczają właśnie zwolennicy Macierewicza, czyli ci którzy mówią że był zamach i że zdjęcia są na to dowodem, a PiS oskarża za publikację ich PO i Tuska. To rzeczywiście trzeba mieć tupet i liczyć, że ciemny lud to kupi – samemu zamieszczając zdjęcia i oskarżać za to przeciwników politycznych.

  Lubię

  • po pierwsze – ani Macierewicz, ani Tusk, ani Kaczyński, czy nawet Palikot – NIE SĄ moimi przeciwnikami politycznymi! jak byś czytał uważnie co tu piszę, to byś to wiedział. owi w/w panowie to MARIONETKI, a na blogach tego formatu, staramy się dotrzeć do źródła – czyli wyłapać tego, lub tych, co siedzą na samej górze piramidy władzy. co do bezsensu opowiadania się za jakąkolwiek ich partią polityczną – wpisz w wyszukiwarkę tego bloga: „kanalizowanie elektoratu”..

   zdjęcia zamieściła dziennikarka rosyjska, która wcześniej pracowała w mediach w Nowym Jorku. ja tu czuje smród Mossadu i tym podobnych służb.

   nie jestem zwolennikiem „teorii spiskowej o zamachu” – czyli w domyśle: Putin, GRU, z czynnikami w PL.
   jestem za to zwolennikiem „teorii o zamachu” – gdyż dzisiejsza polityka międzynarodowa jest toczona głównie za pomocą tego typu zamachów. zamachów typu „false flag”, czyli zamachów fałszywej flagi. zamachem false flag był atak niemieckich jednostek przebranych w mundury polskie na radiostację w Gliwicach w 1939 roku.

   kto skorzystał na zamachu? myślę, że nadrzędnym celem zamachowców było wykorzystanie zakorzenionej w starszych, ciemnych pokoleniach rusofobii, by szczuć Słowian na Słowian. to ich stara taktyka: najpierw napuszczają jednych na drugich. potem robią jakąś widowiskową akcję, np false flag, a gdy obie strony się wzajemnie wyżynają – oni obserwują i „odcinają kupony”.

   kim są owi „oni”? my, na portalach takich jak FB, gazeta.pl itp – nazywamy ich „Eskimosi” – domyśl się ;) i nie jest to naród, ale frakcja wewnątrz tego narodu.

   jeszcze, co do samego Macierewicza vel Aaron Singera – dostał rolę grania „spiskowego przygłupa”, ale to świetnie wyszkolony specjalista. obserwując go bardziej wnikliwie niż typowy zwolennik PO czy PiS, można to zauważyć.

   Lubię

    • Tak, kretynie, choroba. Nie istnieje coś takiego jak antysemityzm, żeby mówić o tym pojęciu, trzeba najpierw spróbować zrozumieć to słowo, czy wiesz kim są Semici? Jeśli chcesz wiedzieć, choć nie wydajesz się osobą łaknąca wiedzy, to jest to jedyne, unikalne określenie dla nienawiści własnej rasy, pozostałe są uniwersalne i mogą się tyczyć „obu stron”. Samo to świadczy o zdrowiu psychicznym żydów. Po za tym dziś nie ma takiego czegoś w Polsce jak antysemityzm czy nienawiść do żydów. To nie jest tak jak było przed wojną, że można było nienawidzić ich lub nie. Dziś jest tak, że albo jesteś głupi ciemny i ich nie nienawidzisz albo jesteś świadomy i ich nienawidzisz. Nie ma trzeciego wyboru! że ty jesteś „tolerancyjny”. Jesteś debilem. Nie ogarnę Ci czemu. Jest tego za dużo… Prawdopodobnie jak napiszesz w googlach czemu Polak ma nienawidzić żydów to zobaczysz ile będzie wyników. Albo jesteś żydem.

     Lubię

 6. Pingback: Anonim

 7. Adam.Dziekuje za odp.ale moze na temat trojkata ponoc masonskiego umieszczonego na niektorych zdjeciach wypowie sie osoba z lozy masonskiej jesli ma to cos wspolnego z masoneria.–dziekuje

  Lubię

 8. szczerze dali by im juz swiety spokój zycia im nie przywrócą jak tylko sie to uspokoilo ktos wrzuca takie foty i znowu afera to juz jest nudne sprawa przycichla to trzeba dolac oliwy do ognia malo to ludzi w wypadkach ginie czym oni sie ruznia od polityków tez maja dwie rece nogi oddychaja

  Lubię

  • te zdjęcia to może też być prowokacja, biorę to pod uwagę. tym bardziej, że zdjęcia ujawniła była pracownica mediów z USA. a tam do mediów nie są dopuszczane przypadkowe osoby.
   niektóre z zamieszczonych tam zwłok przypominają manekiny, chyba zwracał tu ktoś na to uwagę.

   celem zamachu w Smoleńsku było głównie szczucie nas na Rosję. tak myślę, zwłaszcza, że do dziś brak wiarygodnego motywu, np ze strony służb rosyjskich czy polskich. na pewno motywem nie był Kaczyński, który nie miał szans na reelekcję, ani prezes Skrzypek, gdyż te 25 miliardów kredytu z MFW mógł wziąć w każdej chwili następny prezes. poza tym, dziś wykreowanie nawet kilkuset miliardów dolarów wirtualnej gotówki nie jest żadną sztuką.

   Lubię

   • Tak, coś tu zaczyna cuchnąć – przeglądając wszystkie prosystemowe i antysystemowe blogi – wyłania się święta trójca w postaci: CIA – Mossad – ABW (pierwsza liga na arenie światowej, a do drugiej należą służby rosyjskie, angielskie i chińskie). Jasno wynika z tego, że jest to prowokacja antyrosyjska. Zresztą, po co mam się powtarzać? :)

    Lubię

    • ja od razu po katastrofie doszedlem do takiego wniosku że za tym stoi cia i mossad i ze jest to false flag chodziło o szczucie polski z rosją nie mniej nie można wykluczyć współpracy kgb w tym przedstawieniu?

     Lubię

     • Gdybym był niemiły, to zadałbym pytanie: „Młody człowieku, w jaki sposób doszedłeś do takich wniosków?” Jednak jestem już tym wszystkim zmęczony, zacznę więc od opływu informacji – dzielą się w sensie klasyfikacyjnym na:

      – telewizję
      – radio
      – prasę
      – internet
      – plotki

      Najważniejsze są trzy pierwsze: kształtują opinię społeczną (służby, reklamodawcy, sondaże) – ich moc oddziaływania jest ogromna. Pracują w nich konkretni ludzie: mówiąc wprost – nazwiska (wbrew pozorom – ma to bardzo duże znaczenie w zdobywaniu zaufania odbiorców). Natomiast internet jest już mniej wiarygodnym źródłem – występują tutaj niemal same nicki, pseudominy i gnomy. Plotki? Jeśli kochasz własną kobietę lub faceta – wtedy mimowolnie przyjmujesz ich opinie za własne.

      W dalszej kolejności pragnę zaznaczyć, że ludzie, którzy interesują się sprawami społecznymi, gospodarczymi i kulturalnymi – czytają prasę opiniotwórczą, a z telewizji lub radia – słuchają konkretnych osób. I mogę Ci z łatwością odpowidzieć na pytanie – udział w tym przedstawieniu KGB* kategorycznie należy wykluczyć, a wskażać palcem na rosyjską masonerię (dla bardziej wymagających przywołuję tekst Bronisława Wildsteina w „Uważam Rze” – okrężną drogą „dało oczko” zamachowcom – nie pamiętam juz tytułu i numeru, ale jest to tegoroczne wydanie – najprawdopodobniej kwietniowe).

      *KGB – jeśli przyjmiemy pański genotyp myślowy, to na ABW należałoby mówić: SB, a na Mossad – również KGB (zresztą, pański genotyp wskazuje przynależność do danego środowiska – w tym wypadku do romantycznego i mesjanistycznego obozu smoleńskiego). Bądźmy więc dorośli i uzywajmy oficjalnych nazw:

      – ABW (mimo, że ponad siedemdziesiąt procent oficerów SB zostało pozytywnie zwerifykowanych przez UOP)
      – FSB (mimo, że ponad czterdzieści procent oficerów KGB zostało pozytywnie zwerifikowanych przez FSB)
      – Mossad – (mimo, że ponad pięćdziesiąt procetn oficerów Mossadu to byli oficerowie KGB – tzw: emigranci)

      Lubię

 9. NIE JESTEM TAK OBURZONA JAK INNI JUŻ WIELE WIDZIAŁAM ,STRASZNE JEST TO ZE ZWŁOKI LEŻĄ NA ZIEMI NIE OKRYTE A RUSCY STOJĄ NAD NIMI JAK PANOWIE ŚWIATA .TO POWINNA WSZYSTKICH BARDZIEJ OBURZYĆ ,

  Lubię

 10. Rozumiem,że dla rodzin ofiar tego typu zdjęcia po tak długim czasię mogą być „rozdrapywaniem ran”,podobnie jak kolejny medialny szum wokół tej sprawy. Ale ten szum,z większym bądz mniejszym natężeniem,trwa już 2,5 roku i wszyscy zdążyli się do niego przyzwyczaić-również osoby bezpośrednio zaangażowane emocjonalnie!
  Kiedy politycy wykorzystywali ową katastrofę w swoich wiadomych celach,nikt jakoś nie myślał i nie brał pod uwagę uczuć rodzin ofiar-a teraz nagle taka troska i delikatność?! Zadziwiające!
  Troska i strach przed ujawnieniem faktów nieznanych ogółowi społeczeństwa i kolejnych dowodów na nieudolność i brak kompetencji polskiego rządu-bo ta sprawa co najmniej od roku powinna być wyjaśniona i zamknięta,a wszystkie fakty podane do wiadomości publicznej!

  Lubię

  • Żeby rozdrapać bliznę (tudzież ranę) trzeba najpierw czasu by się zagoiła. Biorąc pod uwagę kolejny rok t ze strony mediów i polityków nie można stwierdzić, że rany rodzin mogły się zagoić. Publikacje zdjęć już im nie zrobią im większego bólu.
   Patrząc na ten świat dochodzę do wniosku, że najlepiej by było jakby w ziemię walnął meteoryt.
   Koniec cierpienia.
   Koniec głupich kłótni.
   Koniec wszystkiego.

   Lubię

 11. jak możecie pokazywać tak drastyczne zdjęcia?! Czy Wy nie macie serca, czy chcielibyście aby ktokolwiek pokazywał takie zdjęcia waszych bliskich?! Wiem ze jest to ciekawe ale dajcie im spoczywać w spokoju a nie szukacie jakiejś kolejnej sensacji! Jak nie macie co robić to weźcie się do roboty a nie siedzicie na tym internecie!

  Lubię

 12. Ja PIERDOLE ludzie opanujcie się takie drastyczne fotki pokazują tylko zjeby genetyczne wyrzutki społeczne i nic nie znaczące szmaciarze…….Ci co odeszli maja swoje rodziny i jesli bys skurwesyn…..dał takie foty o moich bliskich zesrał bys się ze strachu …………………..

  Lubię

 13. To jest pokazanie tego że Polska to jedno wielkie nie porozumienie i po co blokować skoro tak tego już nikt nie za trzyma ludzie rozsyłają zdjęcia pomiędzy sobą robiąc sensacie podziękujmy Państwo panu Prezydentowi panu Tuskowi… Macie to co chcieliście wierzyliście w te rząd od dając głos na nich… Macie dobry przykład na to że Prawda jest zbyt rzadko ujawniana walczmy o wolność słowa i o to by Prawda zwyciężała… Zmieniając teraz temat zobaczcie co rząd powie tak jest przyjęte przez ludzi społeczeństwo powiedziano że to katastrofa wszyscy uwierzyli lecz garstka ludzi została mówiąc że to był zamach to oni do dziś domagają się prawdy!!!! Mówiąc jeszcze raz Prawda jest zbyt rzadko mówiona Wolny kraj a żyjemy pod kontrolą Powiem tak że dziwię się że ludzie młodzi idą do więzienia za głupotę a dla tego że w naszych telefonach za montowane są głupie aplikacje dające takie informacje sam się przekonałem i jeszcze przez długie lata Prawda będzie skrywana…. Żegnam ze smutkiem na twarzy że takie coś dzieje się w tym kraju….

  Lubię

 14. Patrząc subiektywnie.. Wy się dziwicie że mały Jarek Kaczyński się wkurw_ł i mu odbiło?Toż to jego brat-bliźniak. A reszta rodzin?:( W fatalnym kierunku to idzie. Jednak Rosjanie to są szurnięci.
  Swój udział w sprawie smoleńskiej mają. Nie znają granic.

  Lubię

 15. Wierzcie w to co pisza tabloidy i inne gowna. Oni wiedza tyle co ja i wy – czyli gowno. Jezeli po zdjeciu mozecie wywnioskowac, ze rana na glowie pochodzi ze strzalu to gratuluje inteligencji. Zrobiliscie sekcje zwłok, że wiecie? Szukacie nie wiadomo czego. Oczywiscie nie popieram tego jak sie ruscy tym zajeli ale my juz nic nie zrobimy i tego nie cofniemy! A nie wiem jaka „prawda” miala wyjsc po tych zdjeciach.. Samolot sie rozpieprzyl i to chyba logiczne, ze ciala tych ludzi tak wygladaja. Owszem niektóre zdjęcia wyglądają tak jakby na nich widniały manekiny, ale czy uważacie, że ruscy podrzucili by je? To jest pojebany kraj ale po co mieli by to robić? Też dla mnie tutaj coś nie gra ale czy wy uważacie, że ruscy pofatygowali się i zrobili tą „sztuczną mgłę”? A także wsadzili coś do samolotu, albo znaleźli kogoś kto poświęciłby swoje życie na rozwalenie samolotu? I tak nikt z nas nie dowie się jak to na prawdę było nawet jeśli jeszcze przez lata będzie poruszany ten temat. Wielka strata dla państwa, dla bliskich i rodzin ofiar, ale może zamiast dalej dawać się ruchać dla innych państw zacznijmy przejmować się tym co jest teraz i temu zapobiegać żeby nikt więcej nas nie wydymał. Rozumiem każdy ma swoje zdanie na ten temat i będzie się trzymał swojej wersji, ale poprzez udostępnianie tych zdjęć do niczego nie doprowadzicie.

  Lubię

 16. hahahahhaha autor tych farmazonów jest … . Szkoda że tu nie ma nic do śmiania , on jest jak pis wykorzysta nawet takie zdjecia do robienia wody z mózgów

  Lubię

  • klasyczny chwyt propagandowy: przyporządkowanie tego, co politycy, kryminaliści i inne bydło chciałoby ukryć – pod popularny slogan typu: „spiskowa teoria dziejów” czy: „PiSowskie oszołomstwo”.

   Sorry, takie numery nie przechodzą na tym blogu. ja osobiście sram na PiS (i inne partie), bo to tylko bezwolne marionetki sterowane przez kogoś potężniejszego. rozejrzyj się po tym blogu, piszemy tutaj kto tak naprawdę steruje polską polityką.

   P.S. – i pytanko: jeśli piszę o aferach PO – czy to znaczy, że MUSZĘ popierać PiS?
   jeśli piszę o zamachu w Smoleńsku – czy to znaczy, że jestem zwolennikiem PiS?
   jeśli krytykuję w swoich tekstach watykańskie imperium – czy to znaczy, że automatycznie mam być „wojującym ateistą” i czytelnikiem portali typu racjonalista.pl?

   odpowiedź: NIE, NIE MUSZĘ, BO MAM KURWA SWÓJ ROZUM!

   ku przemyśleniu.

   Lubię

    • „zakamuflowanym PiSiorem” – co oznacza to określenie? jeśli krytykuję żydowskie pochodzenie Kaczyńskich i większości ludzi w PiS, krytykuję to, że PiS jest najbardziej pro-izraelska partią od 1989 (słowa jednego z rabinów!) – no i jeśli nie zgadzam się z wersją paranoika Macierewicza pt. „zamach ruskich” – to oznacza, że jestem zakamuflowanym PiSiorem? a może raczej: krypto-PiSiorem?

     chyba kojarzę, jaką logiką się posługujesz. logiką dwóch biegunów, czyli: „albo jesteś za PiS, albo jesteś za PO” – nie ze mną te numery. czy razi Cię to, że napisałem: „sram na PiS i wszystkie inne partie, bo to marionetki” – bo w domyśle, jeśli krytykuję PiSuarów, to od razu powinienem klękać przed Tuskiem, Paligłupem czy inną syjonistyczną szmatą?

     myślenie dwubiegunowe jest czkawką po ciemnych wiekach średniowiecza. obecnie coraz więcej ludzi odchodzi od tego zwodniczego myślenia, poszerza swoją świadomość. polecam to Tobie.

     myślenie dwubiegunowe zostało zaszczepione w ludziach przed wiekami. wiesz dlaczego? w rzeczywistości dwubiegunowej jest bardzo łatwo rządzić i manipulować ludźmi – wystarczy kontrolować oba bieguny. czyli, dla przykładu: kontrolować PiS, i kontrolować biegun przeciwstawny, czyli PO, RPP itp. i jednocześnie, nakazać zajmować się tym marionetkowym politykom szerzeniem negatywnych emocji, dzieleniem społeczeństwa (divide et impera), i zajmowanie się emocjonalnymi tematami zastępczymi.

     a ja się pytam: w pierwszym głosowaniu nad ACTA PiS i PO były „za”. w pierwszym głosowaniu nad GMO, które odbyło się jeszcze w 2011 roku – wszystkie partie w sejmie były „za”. w sprawie ustawy, która ma umożliwić zrobienie z Polski nuklearnego śmietnika całej UE, plus wybudowanie szkodliwych dla środowiska elektrowni atomowych (z piasku i gruzu, kurwa?) – WSZYSTKIE PARTIE BYŁY „ZA”.

     oni kłócą się w sprawach zupełnie bez znaczenia, ale za to wywołujących u ciemnych mas społecznych skrajne emocje. takich, jak: aborcja, in vitro, komisja majątkowa, klechy i religia w szkołach, pedały i feministki itp.

     a co z takimi sprawami, jak:
     -350.000 bezdomnych;
     -co trzecie dziecko w Polsce jest niedożywione;
     -większość statystycznych Kowalskich tyra przy maszynie 12 godzin na czarno za 800 – 1000 zł – tak, takie są realia na wsiach, mniejszych miasteczkach czy na wet takich”metropoliach” jak Lublin czy Szczecin;
     -umowy śmieciowe bez prawa do emerytury;
     -zapisy do specjalistów na.. 2019 rok!
     -zdecydowana większość Polaków nie ma w ogóle żadnych oszczędności;
     -brakuje 3 miliony mieszkań bo developerzy razem z bankami udzielającymi kredytów hipotecznych kręcą niesamowite lody na windowaniu cen mieszkań;
     -20% obywateli RP żyje poniżej minimum biologicznego ustalonego przez ONZ;
     -kolejne 20 – 30% jest na granicy – często ma problemy z płaceniem podstawowych rachunków i realizacją podstawowych potrzeb, jak np żywność;
     -i tak można wyliczać w nieskończoność.

     wejdź na stronę: http://www.polskabieda.com – tam masz jeszcze bardziej szokujące wyliczenia w formie demotywatorów, dodam, że admin tej strony czerpie info tylko z serwerów rządowych – GUS itp, więc jego dane są wiarygodne.

     oglądałem filmik ja you tube, gdzie poseł PiS, w sejmowej restauracji przy wódce, mówił do Niesiołowskiego: „Ty, Niesioł, nie za bardzo Ci dopierdoliłem na mównicy? ”

     ku przemyśleniu.

     Lubię

 17. Masz racje Kefir.Caly ten bajzel umacniaja takze wszyscy kosciolkowi bez wyjatku , ktorzy wdziecza sie do wladzy i takze przy pomocy glupot dziela ludzi, wzbudzajac nienawisc miedzy nimi natuy religijnej.Organizuja rozne pochody i marsze , ale wylacznie w obronie interesow partii , a nie udreczonych Polakow spychanych do roli niewolnikow.Oplaca sie ta rola kosciolowi , poniewaz maja lekkie zycie, posiadaja majatki , wplywy na edukacje sprowadzajaca ludzi do czasow sredniowiecza wmawiajac ludziom pozbiawianym pracy i srodkow do zycia , ze koronacja zydowskiego krola poprawi ich los.Wsrod haselek marszow nie ma tych , w ktorych zadano by miejsc pracy , reforom systemu ekonomicznego i innych.Karmia ludzi haselkami o wolnosci , zeby w roznych telewizjach macic ludziom w glowach i zbierac finanse na ich radia i telewizje oraz rozne ciemne fundacje , ktore przynosza ogromne zyski im zalozycielom , a w najmniejszym stopniu ludziom , ktorych krzywdzi system nowego feudalizmu.Wystarczy zajrzec na strone telewizji interPolonia Trwam ,gdzie orzelka polskiego przerobiono na zydowska menore, zeby wiedziec komu sluza te merdia ojcow biznesmenow.Sponsorzy znajduja sie w USA i nie przez przypadek chyba w Australii , skad pewien oparowy biznesmen wzial kase na portal o polityce.Ojcowie biznesmeni walcza wylacznie o dostep do koryta i wolnosc dla siebie oraz mozliwosci robienia intratnych interesow kosztem biedy i upodlenia spoleczenstwa.Zaczynaja plesc o przesladowaniach katolikow na Zachodzie , gdzie nikt nikomu nie wciska religii na sile.Akcje krzyzowcow chyba maja doprowadzic rekoma naiwnych Polakow do wybuchu wojen religijnych w Europie , tak jak by malo bylo im awantur religijnych w Afryce i innych miejscach na swiecie.Okropnosc.

  Lubię

 18. Ludzie chorzy jestescie , a autor tego tekstu chyba nie wierzy w to co pisze . Jeszcze raz tłumaczę – NIE BYŁO ŻADNEGO ZA MA CHU. dziękuję dobranoc

  Lubię

 19. Ja od razu wiedziałam że to nigdy nie będzie wiadomo co się tak naprawdę tam stało…
  Myślę że polski rząd wiedział o tym a Komorowski w tym palce maczał!

  Lubię

 20. W tej katastrofie zginęli przedstawiciele całej polskiej sceny politycznej – od prawej do lewej strony. Również ludzie, u których z radością dopatrywałbyś się urżniętego napleta. Dlatego pokornie pytam: GDZIE TU SENS?

  To był koncert nieudolności i przerażającej niekompetencji. Ale zamach? Nie sądzę.

  Lubię

 21. Powiem tak…dzisiaj przed chwila zobaczylem po raz pierwszy te zdjecia ……. pierwsze co mi przyszlo na mysl ze to manekiny …..ale potem ta fota z glowa w ktorej jest rana postrzalowa ….. i narodzilo siee pytanie manekiny czy prawdziwe ciala ….pytanie typu filmu sensacyjny …no ale niestety ….niewiadomo co nam serwuja maciciele rzadowi…..naszczescie jednego jestem pewien …..ze zabito po raz drugi Polska elite…. i rze kurwy ktore rzadza naszym kraje sa za to odpowiedzialni…….a co do was ABW …..to zajmijcie sie skurwysyny sprawami ktore przczyniaja sie dla dobra kraju….. a nie robicie za pajacykow na niteczkach ludzi ktorzy sa ponad wami….jak wy sie kurwy niewstydzicie dzialas na szkode panstwa Polskiego…. i wy wy sie macie za ludzi honoru?….czlowiek honoru dziala dla rodziny …nigdy przeciwo niej….wasza rodzina oprucz tej z krwi i kosci jest wasza ojczyzna i wasi rodacy….a kim jest seryjny samobujca?…myslicie ze ludzie nie wiedza? ….zamiast niszczyc swoj wlasny narod …i zarabiac na krwi…..wyjedzcie do obcego kraju zaluzcie grupe zorganizowana i sobie dzialajcie….bo przeciez na tym znacie sie najlepiej ….DLA TYCH KTORZY DZIALAJA NA SZKODE PANSTWA POLSKIEGO KUTAS W DUPE I DO KOMORY PRUZNIOWEJ TAM JEST MIEJSCE SPRZEDAJNYCH KUREW ……..zapraszam ABW racagostynin@o2.pl

  Lubię

 22. ten kto wstawia do internetu zdjęcia ofiar jest na poziomie zera!czy wy ludzie macie o drobinę szacunku dla ŚW.PAMIĘCI biednych ludzi i ich rodzin?czy wy wiecie idioci co rodzina przechodzi widząc takie zdjęcia?leczcie się u dobrego specjalisty z oddziału psychiatrycznego.chcielibyście być na miejscy tych biednych rodzin?z pewnością nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!CHOLERNI KRETYNI

  Lubię

 23. to co sie tam stalo widocznie stac sie mialo!!!widocznie juz za duzo nabroili i limit im sie skonczyl wiec poszli sobie odpoczac na lono pana!!!amen!!!!

  Lubię

 24. Bardz mi przykro I wstyd za wszystkich drani bez sumienia,co wypuszczaja w obieg takie zdjecia.Najgorsze to ze to kopiujecie I dopatrujecie sie jakis spekulacji.
  Czy to wazne co to jest,manekin,czlowiek?
  Wazne ze to zdazenie mialo miejse I KU PAMIECI POLEGLYM A KULA DLA MORDERCOW

  Lubię

  • Popatrz na datę tego wpisu. Teraz sprawami Smoleńska nie zajmuję się prawie w ogóle. Kula w łeb dla sprawców? Ale dla kogo? Rosjanie tego nie zrobili, przypuszczam, że nasze służby też (dla nich szczytem umiejętności jest akcja pn. Brunon K.). Kaczyński był zbyt słabym prezydentem, by go mordować dla samego mordowania. Wg mnie użyto jego jako narzędzie do realizacji jakichś celów. Pozdrawiam.

   Lubię

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s