Szczepienie przeciw HPV Silgard Gardasil: mroczne tajemnice korporacji

Szykujemy pozew zbiorowy wobec kartelu farmaceutycznego promującego szczepionki HPV. Link na końcu tekstu, proszę o zgłaszanie się poszkodowanych.

cyt. „Media od jakiegoś czasu mocno zaangażowały się w informacje o szczepionce przeciwko rakowi szyjki macicy. Mimo że szczepionka jest bardzo droga, już w wielu miastach władze przeprowadziły akcję szczepienia wybranych gimnazjalistek. Podobno dla ich dobra.

Jeden z moich znajomych opowiedział mi, że w liceum do którego uczęszcza jego córka, dyrektorka szkoły zgodziła się na zaszczepienie wszystkich uczennic przeciwko rakowi szyjki macicy, bez poinformowania i uzyskania zgody rodziców. Zgodziła się, bo przyszli przedstawiciele firmy farmaceutycznej (nie wiadomo jakiej) i zaproponowali, że zaszczepią za darmo (czym?). Zamiast sprawdzić firmę i zastanowić się, skąd taka propozycja, zgodziła się na zrobienie z dziewcząt królików doświadczalnych i wszczepienie nie wiadomo czego. Wiele uczennic po tym zdarzeniu długo chorowało i niektóre nadal są w nie najlepszym stanie.

W związku z ogólnym podobieństwem tego zdarzenia, z punktu widzenia całkowitego braku odpowiedzialności, do znanego przypadku zaszczepienia bezdomnych z Grudziądza szczepionką przeciwko ptasiej grypie, sprawdziłem parę faktów, które siłą rzeczy dotyczą tylko firmy, która uzyskała w Polsce certyfikat.

Fakt pierwszy:
Śmiertelność na raka szyjki macicy jest znikoma w krajach, w których jest regularna diagnostyka cytologiczna. Przy systematycznych badaniach, wszelkie powstające w macicy twory, mogą być usunięte zanim przekształcą się w komórki rakowe, który to proces trwa wiele lat (nawet kilkanaście lat). Wystarczy w związku z tym przeprowadzenie badania nawet raz na trzy lata.
Przykładem może być tu Finlandia, w której umiera na raka szyjki macicy tylko kilkanaście kobiet rocznie i prawie wyłącznie z własnej winy. W Polsce umiera na nią niecałe dwa tysiące rocznie i jest to spowodowane przede wszystkim tym, że regularne badania robi tylko 15% kobiet. W starej Unii odsetek ten wynosi około 85%.
Nie jest prawdą więc, to co podają media, że jest to jedna z najczęściej występujących chorób nowotworowych. Niektóre z nich podają nawet, że jest to druga na świecie przyczyna śmierci wśród kobiet.
Niczym nie usprawiedliwione jest więc szczepienie całej populacji, gdy bez tego ilość zachorowań może być sprowadzona do drobnego ułamka promila.
Rak szyjki macicy jest rzeczywiście rozpowszechniony w krajach Trzeciego Świata, gdzie praktycznie nie istnieje profilaktyka

Fakt drugi:
Szczepionka, nazywana przeciwko rakowi szyjki macicy, jest skierowana przeciwko czterem typom wirusa HPV, które są podejrzewane o inicjacje powstawania inwazyjnych komórek nowotworowych. Tymczasem tylko niewielki procent zarażenia tymi wirusami prowadzi do tej choroby, jak również znane są przypadki jej rozwoju bez udziału HPV.

Fakt trzeci:
Szczepionka reklamowana jest 70% skutecznością w zapobieganiu rakowi szyjki macicy, jeżeli jest stosowana profilaktyka.
Dziwnym zrządzeniem losu prawie zupełnie pomijane są w mediach informacje, że kolposkopia połączona z cytologią daje prawie 100% zabezpieczenie przed tą straszną chorobą. W dodatku bez żadnej możliwości wystąpienia skutków ubocznych.

Fakt czwarty:
Okres badań większości szczepionek trwa trzy do czterech lat, a w przypadku gdy ma być poddana szczepieniu cała populacja, nawet do dziesięciu.
Tymczasem ta szczepionka została dopuszczona po zaledwie sześciomiesięcznym okresie „badań”.
Jak można w tak krótkim czasie sprawdzić skuteczność, przy tak długo rozwijającej się chorobie i zbadać czy nie wystąpią długotrwałe skutki uboczne?

Fakt piąty:
Niewyjaśnionym zbiegiem okoliczności, w krótkim czasie po przyjęciu szczepionki, zmarło już sporo osób. W samych Stanach Zjednoczonych jest takich zgłoszeń już około 30.
W Hiszpanii zostały wstrzymane na pewien czas szczepienia, gdy dwie dziewczynki zaraz po zabiegu straciły przytomność. Pod apelem Carlosa Alvarez-Dardet, który jest profesorem Uniwersytetu Alicante, o zaprzestanie finansowania tych szczepień, podpisało się ponad 6 tysięcy tamtejszych lekarzy.

Fakt szósty:
Producent tej szczepionki był „bohaterem” jednej z najgłośniejszych spraw. Musiał wypłacić w wyniku pozwów zwykłych i zbiorowych 4,85 miliarda dolarów odszkodowania pokrzywdzonym przez jego bardzo drogi lek przeciwbólowy. Mimo, że dosyć szybko po jego wprowadzeniu, zaczęły napływać informacje o szkodliwości, to producent zbagatelizował sprawę, jak również przemilczała FDA, która przez lata uchodziła za najrzetelniejszą na świecie.
W pozwach zbiorowych w tej sprawie brali również udział Polacy. Niestety tylko drobna część bezpośrednio pokrzywdzonych, których ilość szacowano przynajmniej na 50.000 osób.

To jest tylko część faktów związanych z tym tematem. Bardzo wiele konkretnych informacji można znaleźć na stronach amerykańskich, szwedzkich, hiszpańskich, czy austriackich. Zachęcam do samodzielnego zapoznania się z nimi, aby móc wyrobić sobie własne zdanie.

Zapraszam rodziców dzieci, zaszczepionych bez ich wiedzy, do kontaktu przez wortal www.pozywamy-zbiorowo.pl
Zapraszam również inne osoby, które są zainteresowane pozwami zbiorowymi.

Piotr Waydel

———————————–

Promuj ten tekst na poniższych portalach społecznościowych:

17 myśli nt. „Szczepienie przeciw HPV Silgard Gardasil: mroczne tajemnice korporacji

 1. Pingback: Groźna szczepionka przeciw HPV. Szczepionka HPV cena 2012, szkodliwość, działania niepożądane, skład, ukrywane fakty i grzechy firm farmaceutycznych. Podsumowanie. Szczepionka na HPV nie chroni przed rakiem szyjki macicy « Portal Polityczny J

 2. Pingback: Groźna szczepionka przeciw HPV. Szczepionka HPV cena 2012, szkodliwość, działania niepożądane, skład, ukrywane fakty i grzechy firm farmaceutycznych. Podsumowanie. Szczepionka na HPV nie chroni przed rakiem szyjki macicy « Portal Polityczny J

 3. Pingback: Groźna szczepionka przeciw HPV, czyli medyczna rosyjska ruletka « Portal Polityczny Jarka Kefira

 4. Pingback: Polskie króliki doświadczalne: rzekoma szczepionka przeciwko rakowi szyjki macicy. Medycyna strachu cd. dr Jerzy Jaśkowski | Zenobiusz

 5. Pingback: Polskie króliki doświadczalne: rzekoma szczepionka przeciwko rakowi szyjki macicy. Medycyna strachu cd.cz.3 | Zenobiusz

 6. Pingback: Dr Jerzy Jaśkowski – Polskie króliki doświadczalne: rzekoma szczepionka przeciwko rakowi szyjki macicy. (Część 3.)

 7. Opowiem na własnym przykładzie – cytologia czysta (grupa II), kolposkopia też OK, żadnych niepokojących objawów, stały partner, młody wiek (21 lat). Po wykonaniu testu specjalistycznego DNA HPV wykryto u mnie HPV 16 (najgroźniejszy typ). Zaraz potem wykonałam badanie genetyczne mRNA pod tym kątem i okazało się, że wykryto również transkrypty E6 i E7 tego wirusa, co oznacza, że w moich komórkach rozpoczął się proces nowotworowy. I proszę – bez żadnych objawów!!! Lekarz zalecił szczepionkę, bo to jedyne co mi zostało….

  Lubię

  • Skoro masz już wirusa w sobie, to szczepienie Ci nic nie da. To wiedza z logiki i biologii z 2, góra 3 klasy SZKOŁY PODSTAWOWEJ.

   To tak, jakby choremu na AIDS podawać hipotetyczną, jeszcze nie istniejącą szczepionkę na AIDS w złudnej nadziei że to go wyleczy.

   To tak, jakby choremu na przeziębienie, dokładać jeszcze więcej wirusów wywołujących przeziębienie.

   Szczepionka HPV zawiera ŻYWE wirusy, co przyznał oficjalnie sam producent.

   Szczepionka NIE SŁUŻY DO LECZENIA NOWOTWORU co jest wiedzą ogólnodostępną.

   Albo Twój powyższy komentarz jest komentarzem lobbującym, albo kompletnie nie wiesz o czym piszesz.

   Lubię

 8. Moja 13 letnia corka została uszkodzona szczepionka Gardasil w UK. Blagam wszystkich rodzicow! Pocztajcie jak najwiecej o szczepionce zanim podejmiecie decyzje.

  Lubię

 9. wlasnie ja mam taki dylemat lekarz mi polecil taka szczepionke na wirusa ,nie dawno mialam usuwane brodawki i na nowo mi wychadza i lekarz zaproponowal mi ta szczepionke i nie wiem co zrobic a sa one bardzo drogie i nie wiadomo czy to pomorze a nie zaszkodzi

  Lubię

  • Weź to na logikę. Skoro masz wirusa (a ponad 90% dorosłych go ma) to co da szczepionka, skoro ona ma chronić przed zakażeniem, a nie leczyć? Szczepionka nie jest lekiem! Nie leczy, ale przynajmniej w teorii, ma zapobiegać u osoby zdrowej. Inna sprawa że kiepsko z tym zapobieganiem jest..

   Pamiętaj też, że lekarze mają płacone za wysoką wyszczepialność. Za to że Ty dasz sobie wkłuć nie do końca przebadany preparat, z nieznanymi skutkami długofalowymi – on pojedzie na Malediwy na wakacje.

   Uzupełnij proszę wiedzę – poszukaj na stronach:
   http://www.stopnop.pl
   http://www.szczepienia.org.pl

   Pozdrawiam :)

   Lubię

  • Witaj Jagodo,

   Może tego jeszcze nie wiesz, ale korporacyjno-medyczna, racjonalistyczna propaganda nie jest mile widziana na mojej stronie, i jako jedyna jest zbanowana. Robię wyjątki nawet dla korwinistów puszczając czasami ich komentarze, pomimo swoich częściowo socjalistycznych poglądów. Wiesz, to, że jesteś studentką Uniwersytetu Medycznego czy nawet lekarką, nic nie znaczy. Znasz zasadę: „Cui Bono”? Z języka łacińskiego – „pytaj, kto zarabia”, „podążaj za pieniędzmi”. Jest to podstawowa zasada wszystkich śledczych na świecie, i to nie tylko tych z policji, drobiazgowo analizujących każdy aspekt sprawy kryminalnej.

   -kto wyda Ci dyplom? Kto kontroluje osobę, która wyda Ci dyplom?
   -kto ustalał kanon wiedzy, jaka była Ci przekazywana?
   -kto zarabia na takiej a nie innej sytuacji we współczesnej „nauce”?

   „Cui Bono” (łac. „patrz, kto zarabia, kto zyskuje” – pierwsza i najważniejsza zasada detektywa i tropiciela, pomijana przez racjonalistów).

   Jak przebiegał postęp naukowy na przestrzeni stuleci. Schemat zawsze był ten sam. Jakiś ponadprzeciętny umysł ogłaszał swoją teorię, badania, obserwacje. Ale niestety, nie zgadzało się to z obowiązującymi standardami i interesami ówczesnych „lobbies”. Następowały walki, ośmieszanie, odbieranie praw do badań i nauczania, ba, bywało, że niepokorni naukowcy kończyli na stosach bądź musieli uciekać z kraju (jak Mendel).

   Tymczasem uczniom i studentom przedstawia się historię nauki jako historię pasma sukcesów i wspólnemu dążeniu ku wysokim standardom, jakości i ogólnie, dobru. Nic takiego nie miało miejsca. Były za to walki, oczernianie i ośmieszanie, korupcja, służenie politykom, grupom wyznaniowym, lobbingowym. I tak jest po dziś dzień, nie zmieniło się absolutnie nic. Dziś aby przeprowadzić badania, a następnie opublikować ich wyniki, należy mieć pieniądze i znajomości „na górze”. A owa „góra” ekspercka jest skorumpowana przez swoją „górę” czyli ludzi smutnych i nie znających się w ogóle na żartach. A więc: przemysłowców, bankierów, właścicieli korporacji farmaceutycznych, zbrojeniowych, mafie.

   Coś takiego jak niezależna i rzetelna nauka nie istnieje i w zasadzie nie istniało nigdy. Każde odkrycie i przełom w nauce, to jedna wielka burza i walka pomiędzy utalentowanym odkrywcą, a chcącymi go zniszczyć wpływowymi, konserwatywnymi frakcjami. Często ta droga była usłana wręcz trupami tych, którzy ze swoimi odkryciami wyskoczyli o epokę za wcześnie.

   Argumenty o teoriach spiskowych też nie działają, nie na mojej stronie. Choć z drugiej strony, warto zamieścić coś takiego:

   ___________________________________________

   „Empirycy to Ci, którzy wierzą w to, co widzą. Racjonaliści to Ci, którzy widzą to, w co wierzą”

   Dla pozostałych czytelników chcących się dowiedzieć, dlaczego racjonaliści, sceptycy, „eksperci” i różnego rodzaju media promują szkodliwe szczepienia – polecam poniższe linki:

   1. Nauka jest irracjonalna, przeżarta korupcją i służy interesom przemysłowców. Ukrywane fakty historyczne:

   http://kefir2010.wordpress.com/2014/05/15/nauka-jest-irracjonalna-przezarta-korupcja-i-sluzy-interesom-przemyslowcow-ukrywane-fakty-historyczne/

   2. „Racjonalizm naukowy” czyni z nauki prostytutkę wielkiego biznesu:

   http://kefir2010.wordpress.com/2013/11/13/racjonalizm-naukowy-czyni-z-nauki-prostytutke-wielkiego-biznesu/

   3. Racjonalistyczni liberałowie, czyli psychopaci:

   http://kefir2010.wordpress.com/2013/02/11/racjonalistyczni-liberalowie-czyli-psychopatyczne-biomaszyny/

   4. Racjonalistyczna filozofia Ayn Rand jest filozofią psychopatki, mizantropijną fantazją okrucieństwa, zemsty i chciwości:

   http://kefir2010.wordpress.com/2013/11/02/racjonalistyczna-filozofia-ayn-rand-jest-filozofia-psychopatki-mizantropijna-fantazja-okrucienstwa-zemsty-i-chciwosci/

   5. Tzw. „nowy ateizm” też jest kultem religijnym:

   http://kefir2010.wordpress.com/2013/10/01/tzw-nowy-ateizm-tez-jest-kultem-religijnym/

   ___________________________________________

   Cytuję: „Racjonaliści:

   Wbrew temu, co tak ochoczo deklarują, wcale nie krzewią oni rozumu ani nie są zainteresowani naszym dobrem i dbałością o nasze bezpieczeństwo. W rzeczywistości interesuje ich wyłącznie władza i terror, ponieważ jako rasowi psychopaci świetnie się bawią grając ludźmi niczym pionkami na planszy do gry. Prawdziwym celem ich działań jest pozbawienie nas wolności pod pretekstem chronienia nas przed iluzorycznymi zagrożeniami, nierzadko (a raczej bardzo często) przez nich cynicznie aranżowanymi.

   Nie działają oni spontanicznie, jak każdy z nas, komu zdarza się czasem pod wpływem emocji napisać komentarz na onecie czy w forum Gazety. Ci ludzie to prawdziwa sfora internetowych wilkołaków, a jedną z ich agend, miejscem, gdzie się skrzykują, żeby ruszyć do zorganizowanej akcji zwalczania wolnych myśli i wolnych ludzi jest blip i tag „ttdkn”, na którym się wyżywają. Pewnie nie jest to jedyne takie miejsce, ale to akurat jest mi bardzo dobrze znane.

   W dyskusji prowadzonej przez normalnych ludzi chodzi o wymianę opinii i podzielenie się z innymi własnymi przemyśleniami. W rzekomej „dyskusji” z psychopatycznymi trollami racjonalistycznymi chodzi wyłącznie o całkowite pokonanie przeciwnika, co uzyskują oni przez zmasowany atak (wszyscy na jednego), zasypanie go ogniem dywanowym demagogicznych i dezorientujących, a nawet wręcz cynicznie kłamliwych argumentów i w końcu wyczerpanie go energetyczne. Pod tym względem są oni wampirami energetycznymi o wręcz zabójczych właściwościach.

   Ludzie (?) ci (postawiłam znak zapytania, ponieważ czasem mam wrażenie, że to cyborgi bez duszy) są mistrzami w stosowaniu cynicznych, socjotechnicznych sztuczek, dzięki którym skutecznie manipulują osobami nie posiadającymi wystarczająco silnego kręgosłupa światopoglądowego i duchowego i oczywiście młodzieżą. Małolaty szczególnie łatwo dają sobie wcisnąć ten kit „racjonalistycznej troski o dobro głupiego społeczeństwa”, tak rzekomo podatnego na irracjonalne impulsy i wszelkie „szaleństwa tłumów”. Młody człowiek z godnością dystansuje się od tego zabobonnego i prymitywnego motłochu, chętnie stając po stronie „rozumu” i „trzeźwego oglądu rzeczywistości”. Nikomu na tym blogu nie muszę tłumaczyć, że ten rzekomy „trzeźwy racjonalizm” jest w istocie kolejną warstwą matrixowej iluzji, którą mami się ludzkość.

   Pozdrawiam cieplutko, Jarek Kefir, Admin.

   Lubię

 10. Witam. Interesuję się tematem szczepień dla moich córek. Niestety ich babcia nie żyje dość długo, zmarła na jakiś nowotwór w 80-latach natomiast moja żona a ich matka nie żyje od 5 lat (jakiś mięsak później przerzuty na wątrobę). Córki mają teraz 11 i 13 lat i na samą myśl o nowotworach aż mnie skręca. Mam dylemat, bo generalnie unikam jakichkolwiek leków i mam świadomość jak działa lobby farmaceutyczne. Nie jestem za szczepionkami typy grypy i inne pneumokoki jednak jeżeli chodzi o nowotwory po prostu się boję że może moje córki to spotkać…Staram się ile mogę, aby miały jak najmniej stresu i zdrowo się odżywiały, ograniczam im cukry, śmieciowe jedzenie z max. dawkami chemii, napoje gazowane kolorowe o chipsach itp. nie wspominam. Proszę o info czy po za profilaktyką (wizyty u ginekologa badania cytologia itp) mogę dla nich coś więcej zrobić? Jest w ogóle coś takiego jak zabezpieczenie lub zminimalizowanie ryzyka przed zachorowaniem na nowotwór ?
  pozdrawiam SG

  Lubię

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s