Krokodyl narkotyk – niezwykle groźna substancja

Krokodyl narkotyk – szkodliwy narkotyk krokodyl wkrótce w Polsce? Przeczytasz tutaj ważniejsze informacje o tym „środku odurzającym” i remedia, jak się chronić przed ewentualnym zażyciem krokodyla. Bo to, że narkotyk krokodyl będzie dostępny także w Polsce, jest oczywiste. Znajdziesz tutaj także pięć filmów video, które mówią same za siebie..

Przekazujcie te materiały dalej, np na facebooku, twitterze (ikony są na dole tekstu). Ostrzegajcie swoich znajomych przed tym świństwem – ja robię, co mogę. Promuj także ten tekst w serwisie liiil.pl – kliknij link:   ====      === wtedy więcej ludzi przeczyta ten tekst. Dziękuję.  Działając wspólnie możemy wiele.

Uwaga: poniższy tekst zawiera materiały drastyczne. Tylko dla osób o mocnych nerwach!

Aktualizacja 29 stycznia 2012: Krokodyl Polska – z meldunków informatorów wiem, że gdzieś od 2 – 4 tygodni narkotyk krokodyl jest dostępny także w Polsce. Kupić go można w formie do wcierania w dziąsła bądź do iniekcji domięśniowych. Jest to informacja ściśle ukrywana przez media, i może to i lepiej. Marazm, bieda i bagno III RP sprawiłyby, że po krokodyla sięgnęłoby wielu młodych Polaków. Faktem powszechnie znanym jest to, że w grudniu 2011 od krokodyla zmarł pierwszy Polak. Nie jest to bynajmniej powód do dumy, ale powód do poważnych obaw. Czym jest nałóg opiatowy? Nałóg ten jest obecny całe życie, jeśli raz się uzależnisz np od heroiny, to koniec. To właśnie dlatego tak popularne są programy metadonowe.
Jakie jest niebezpieczeństwo? Oprócz standardowego zanieczyszczenia „tradycyjnych” narkotyków krokodylem, istnieje ryzyko, że będą go zażywać heroiniarze, zupełnie świadomie. Będą sobie tłumaczyć, że teraz przecież nie mają kasy, to wezmą sobie krokodyla raz czy dwa razy, i przestaną. Otóż to gówno prawda! Krokodyl po odstawieniu powoduje straszliwy ból w miejscu wstrzyknięcia, i cierpienie. To wymusza kolejne i kolejne dawki tego środka. Poza tym, polskie ćpuny są „nieobyte” z krokodylem, nie znają stężeń i dawek dopuszczalnych. Łatwo będą powodować śmiertelne przedawkowania, zwłaszcza wtedy, gdy będą oni myśleli, że mają do czynienia ze „zwykłą” heroiną lub tzw kompotem.

Założę się, że polscy dilerzy będą zanieczyszczać tym syfem heroinę, w celu wzmocnienia działania i redukcji kosztów. Bowiem narkotyk krokodyl jest bardzo tani, dużo tańszy niż heroina. Dilerzy w Polsce są rozliczani tylko z kasy, a nie z jakości towaru. Mafia narkotykowa, powiązana ze służbami specjalnymi, wywiadem wojskowym i politykami, uważa, że działają tu prawa wolnego rynku. Czyli jeśli ich diler będzie sprzedawał zbyt mocno zanieczyszczony syf, to nie będzie miał klientów, bo fama się rozniesie. Tak więc liczmy na powolne „podtruwanie” heroiniarzy małymi dawkami krokodyla, dodawanymi do heroiny. Myślicie, że to niemożliwe? Na pewno mieliście do czynienia z fałszowaniem tradycyjnych narkotyków różnymi domieszkami. I tak:
-amfetamina fałszowana jest pseudoefedryną z tabletek aptecznych, efedryną bądź domieszką kredy. Zdarzały się też porcje amfetaminy ze sproszkowanym szkłem. Możliwy mefedron.
-marichuana jest fałszowana jest PCP i innymi „psychodelicznymi” dodatkami.
-extasy jest fałszowana kofeiną czy niebezpiecznym DXM.
-obecnie heroina jest fałszowana benzodiazepinami bądź mieszana z dipherganem. Mogą się zdarzać domieszki krokodyla. Jest to o tyle niebezpieczne, że heroinę podaje się dożylnie.
Na domiar złego, w lekach sprzedawanych w Rosji kodeina jest w czystej postaci, jedynie z „wypełniaczami”. W Polsce zaś kodeiny czystej nie kupisz bez tzw różowej recepty, czyli recepty z wtórnikiem. Dostępne w Polsce formy kodeiny bez recepty to kodeina z dużymi dawkami paracetamolu bądź szkodliwego sulfogwajakowu, będącego żrącą zasadą. Jak to będzie reagowało ze składnikami krokodyla, czyli fosforem, jodem, benzyną? Nie wiem.
Remedium na to wszystko: raczej heroinę sobie odpuścić. Nie podawać amfetaminy ani kokainy dożylnie, bądź domięśniowo. Uważać przy kupowaniu czegokolwiek.

——————————————————————-

Rewolucja na Islandii – możemy zmienić nasz świat!

Proces stulecia w Norymberdze przeciwko korporacji farmaceutycznej IG Farben (dzisiejszy Bayer)

——————————————————————-

AKTUALIZACJA 17 stycznia 2012 (także w dziale z filmami)

Jak dotąd, największe żniwo krokodyl zebrał w Rosji. Tam zażywają go głównie osoby uzależnione od heroiny. A to dlatego, że jest od niej dużo tańszy, można wytworzyć go w domu, a wszystkie substancje są dostępne na rynku. Kiedy dotrze do Polski?
Substancją podstawową tego groźnego specyfiku jest dezomorfina. Sama w sobie odurza i uzależnia, ale nie jest tak toksyczna, jak w słynnym krokodylu. Tam bowiem, już na etapie produkcji, dochodzą do niej inne, jeszcze groźniejsze składniki. Takie jak choćby kwas solny, aceton, benzyna, jod i fosfor. To one odpowiadają za spustoszenia, które krokodyl robi w ciele człowieka. Mimo to, według różnych źródeł, w samej tylko Rosji uzależnionych jest od 100 do 250 tysięcy ludzi. Około 30 tysięcy już zmarło po zażyciu go.

- Ten narkotyk jest przyjmowany dożylnie. Już sam moment wstrzyknięcia powoduje więc uszkodzenie tkanek, zapalenie żył, gangrenę. A przy długotrwałym używaniu może prowadzić do amputacji – przestrzega Michał Kidawa z Krajowego Biura Do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii.
-Należy rozróżnić przede wszystkim jedną rzecz: to nie dezomorfina zabija, tylko te substancje, które są używane do produkcji narkotyku – zauważa dr Marcin Zawadzki z Zakładu Medycyny Sądowej we Wrocławiu. – Jeżeli ci ludzie przyjmowaliby czystą dezomorfinę, to jej skutki ograniczałyby się do działania psychoaktywnego. Wpływa na ludzi podobnie do kokainy, może trochę silniej jak morfina. Jednak sama w sobie nie skutkuje żadnymi poważnymi komplikacjami.

Jak tłumaczy ekspert, dopiero obecność dodatków, które pozostały po produkcji, skutkuje toksycznością i powoduje w miejscu wstrzyknięcia martwicę tkanek. To dlatego skóra przybiera zielony odcień, po czym staje się popękana i chropowata. Stąd zresztą nazwa krokodyl, bo skóra osoby zażywającej narkotyk przypomina łuski krokodyla. A później zaczyna odpadać, nawet do gołych kości.
To jednak nie jedyne zagrożenie. – W warunkach domowych, w których produkowane są te narkotyki, nigdy nie jest wystarczająco czysto – przypomina Zawadzki. – To powoduje, że dochodzą nam jeszcze przeróżne pasożyty, grzyby i bakterie. One z kolei mogą wywoływać infekcyjne zapalenie osierdzia, płuc lub nerek. Czyli wszystkie choroby, spowodowane wprowadzaniem mikroorganizmów do organizmu człowieka – dodaje ekspert.

Okalecza od razu albo dopiero po latach
Okazuje się, że skutki zażycia krokodyla mogą pojawić się nagle, lub dopiero po pewnym czasie. Wszystko zależy od organizmu człowieka i tego, jak bardzo substancja została zanieczyszczona w procesie produkcji. Jeżeli bardzo, to objawy pojawiają się szybko. W przeciwnym razie, kiedy wszystkie toksyczne domieszki zostały zminimalizowane, skutki zażycia pojawią się później – nawet po kilku miesiącach czy latach.
-Trzeba jednak pamiętać, że nawet jednorazowe wstrzyknięcie sobie tego narkotyku może powodować zmiany martwicze na skórze. To dlatego zdarza się, że komuś choćby po trzech latach odpada noga – uważa Zawadzki.

Policja pozostaje jednak spokojna. – Wiemy o istnieniu tego narkotyku i cały czas monitorujemy rynek. Na razie nie odnotowaliśmy przypadku jego obecności w kraju – zapewnia nadkomisarz Piotr Bieniak z Komendy Głównej Policji. Także w Krajowym Biurze Do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii nie było jak dotąd informacji o tym, że krokodyl pojawił gdziekolwiek w Polsce
-Trudno powiedzieć, czy dotrze i do nas. Tym bardziej, że to nie jest żadna nowość – komentuje Kidawa. – W Rosji krokodyl występuje przecież już od dłuższego czasu. Rzeczywiście, ostatnio się to nasiliło, zwłaszcza w ciągu ostatnich dwóch lat. Ale patrząc na inne kraje, ten narkotyk tak naprawdę wcale nie rozlał się po Europie, lecz w dalszym ciągu występuje w dość ograniczonym zakresie – przyznaje ekspert.

Zdaniem Kidawy nie jest jednak wykluczone, że prędzej czy później ktoś zechce zarobić na ludzkiej głupocie. – Tego nigdy nie da się wykluczyć. Wystarczy, że ktoś wpadnie na pomysł, żeby samodzielnie zacząć taki narkotyk produkować. Ale to i tak dotyczyłoby raczej tych najbardziej zdesperowanych użytkowników narkotyków, najbardziej uzależnionych. Bo wątpię, żeby ktokolwiek przy zdrowych zmysłach używał substancji, która jest aż tak niebezpieczna – uważa Kidawa.
Podobnie sytuację ocenia także dr Zawadzki. – Gdyby to miało dotrzeć do Polski, to dawny by już dotarło. Przede wszystkim dlatego, że wyprodukowanie tego specyfiku w domu nie wymaga żadnych szczególnych umiejętności.
Według dr Zawadzkiego każdy przeciętny Kowalski może przygotować sobie podobny specyfik w pół godziny. – Poza tym jest mnóstwo innych alternatyw, równie tanich i działających podobnie, a jednak nie tak drastycznych i niebezpiecznych. Szczytem głupoty byłoby sięganie po tę mieszankę – kwituje ekspert. źródło: money.pl

——————————————————-

krokodyl narkotyk – narkotyk krokodyl w Polsce, pierwsza ofiara w grudniu 2011 – kliknij by otworzyć plik PDF

——————————————————-

O krokodylu pisaliśmy już kilka miesięcy temu. Ten niezwykle groźny narkotyk zdobywał wtedy popularność na Wschodzie. I niestety zbierał krwawe żniwo. Zabójcza mieszanka szybko się rozprzestrzeniła. Zyskuje swoich zwolenników w Szwecji i Norwegii, a ostatnio także w Niemczech. Zagrożenie jest więc coraz bliżej.
Narkotyk powstaje na bazie syntetycznej heroiny, ale w jego składzie znajdziemy takie substancje jak kodeinę wymieszaną z benzyną, rozcieńczalnik, kwas solny, jod i fosfor czerwony. Wystarczy przyjęcie jednej dawki, by silnie się uzależnić. Niewielkie przedawkowanie może skutkować śmiercią.
Nawiązanie do gada w nazwie to nie przypadek. W miejscu wstrzyknięcia skóra zaczyna się łuszczyć, a kolorem przypominać barwę skóry krokodyla. Później jest już tylko gorzej. Powłoka skórna dosłownie rozrywa się na strzępy. Uzależnieni przeżywają maksymalnie 2-3 lata, ale większość umiera wcześniej.

Krokodyl narkotyk film – pięć filmów. Te szokujące nagrania będą chyba najlepszą przestrogą…
Ostrzegam jeszcze raz: drastyczne! Tylko dla osób o mocnych nerwach. Wrażliwi – nie oglądać!

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=-QLH2p5zxz8

http://www.youtube.com/watch?v=ezPIB25ABNk&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=VWKs10hNT3A

http://www.youtube.com/watch?v=zY1grvASYPA

http://www.youtube.com/verify_age?next_url=/watch%3Fv%3DVffYY4CROgA

http://www.youtube.com/watch?v=VH-9BWLqqOU

Video które możecie znaleźć w internecie często w ogóle nie nadają się do publikacji. Nie będę ich tutaj upubliczniał.

————————————————————–

Mały przerywnik – INNE CIEKAWE TEKSTY:

1. Szczepionka na HPV to totalny syf – przekażcie tę informację koleżankom! Sprawa jest pilna, bo Francja chce wycofania tego syfu, i będą szukać rynków zbytu – w Polsce!

2. Ustawa górnicza – czyli dlaczego Rydzyk ze swoją tubą propagandową traci koncesje? Milczenie opozycji (PiS, SLD) i jej współudział w zbrodni okradania Polaków.

—————————————————————

Niedawno wśród określonej grupy młodzieży rosyjskiej pojawiła się tzw. „fala”. Zapanowała moda na „krokodyla” nazywanego także „Narkotykiem dla zombie”. Tak rosyjscy narkomani nazywają preparat chemiczny – dezomorfinę. Jest to preparat podobny do 3-metylofentanylu – leku istniejącego na nielegalnym rynku, zwanego w Rosji „biały kitajec” który jest do 6000 razy silniejsze niż morfina. Dezomorfina, czyli w Rosji „krokodyl” jest popularniejsza, bo jest wiele tańsza. Działa jednak krócej i musi być częściej używana przez narkomanów.

Dawniej narkomani nazywali dezomorfinę „heroiną z Komi”, bo w Syktykwarze została ona po raz pierwszy w tajnym laboratorium, w warunkach urągających higienie, nielegalnie zsyntetyzowana i trafiła na rynek. Działanie ma podobne do heroiny. Tylko jest wiele tańsza. I jest śmiertelnym niebezpieczeństwem dla narkomanów. Może być przygotowywana nawet w domu, w kuchni. I bardzo łatwo jest ją przedawkować. Jest jednym z najstraszniejszych narkotyków. W miejscu wstrzyknięcia powoduje gnicie ciała, odchodzenie mięśni od kości i śmierć. Łatwy dostęp i niewiarygodnie niska cena czyni „krokodyla” niezwykle popularnym wśród rosyjskich narkomanów.
“Krokodyl” jest narkotykiem biednych. Dlatego też w niewielkich miastach Rosji, gdzie nie ma pracy, jest on głównym narkotykiem. Przygotować go można łatwo domowym sposobem z lekarstw sprzedawanych w aptekach. Dla młodzieży jest najczęściej pierwszym narkotykiem i zarazem ostatnim w ich życiu.

—————————————————-

Na europejskim rynku pojawił się śmiertelnie niebezpieczny narkotyk, przy którym nawet heroina czy „kompot”, czyli specyfiki kojarzone z najczarniejszą stroną narkomanii, to ostra i ryzykowna, ale jednak uleczalna „zabawa”. Natomiast nowy narkotyk to po prostu gnijąca śmierć od pierwszej dawki!

Szczególnie śmiertelne żniwo dezomorfina – bo o niej mowa – zbiera w Rosji. Policja wpadła niedawno na trop mieszkania w Ufie, w którym znajdowała się prowizoryczna wytwórnia tego narkotyku. Stamtąd pochodziła większość działek, w które zaopatrywali się okoliczni narkomani.

Dezomorfina zwana w Rosji pieszczotliwie „krokodylem” to narkotyk z tej samej rodziny, co inne opiaty: heroina, morfina czy kodeina. Jej produkcja jest niezwykle prosta – wykorzystuje się powszechnie dostępne w aptece lekarstwa, na zakup których nie potrzeba w Rosji recepty ani wielkich pieniędzy. Po kilku reakcjach chemicznych narkotyk jest już gotowy.
„Heroina dla ubogich” ma działanie podobne do heroiny, czyli wywołuje euforyczną senność i błogostan. Jednak w przeciwieństwie do i tak niebezpiecznej heroiny, szprycująca się „krokodylem” osoba nie jest w stanie przeżyć nawet tych 7-8 lat, jakie średnio żyją osoby silnie uzależnione od heroiny. Dezomorfina wykańcza w rok, góra dwa. Czasami zabija nawet pojedyncza dawka. Lekarze przypuszczają, że tylko jednokrotna doza tego narkotyku zabiera cały rok życia.

Jednak najbardziej koszmarną kwestią jest sposób, w jaki dezomorfina zabija uzależnionych – zaczynają oni, w dosłownym znaczeniu, gnić niczym trędowaci. Ciało pokrywa się sinymi planami, tworzą się rany, skóra odchodzi od mięsa. W najbardziej ekstremalnych przypadkach ciało… odchodzi od kości. W Internecie krąży film, na którym młody człowiek (który oczywiście na młodego nie wygląda) przychodzi do lekarza z nogą owiniętą reklamówką. Na pytanie, dlaczego trzyma nogę owiniętą folią, pokazuje, że w przeciwnym razie mięśnie całej łydki swobodnie zwisają, odsłaniając kości na niemal całym odcinku od kolana do stopy. „Krokodyl” go poszarpał.

Dezomorfina jest poważnym problem nie tylko ze względu na tragiczne skutki jej zażywania – przede wszystkim jest wyjątkowo łatwo dostępna. Nie trzeba znać dilera, czy kogoś, kto ma znajomych w narkotykowym półświatku. Nie trzeba też płacić słonych pieniędzy, jakie bądź co bądź kosztują „tradycyjne” opiaty – „krokodyl” jest ponad 10 razy tańszy. Szacuje się, że uzależnionych od dezomorfiny jest w Rosji 100 000 osób. Przyjmuje się, że coraz większe żniwo zbiera także na Ukrainie. Pozostaje pytanie, kiedy ta trucizna dotrze do Polski? Żywimy nadzieję, że nasze służby szybko będą w stanie rozpoznać zagrożenie i stanowczo mu się przeciwstawić.

———————————————————–

Mój komentarz: po prostu brak słów. Nie tylko krokodyl zbiera tam śmiertelne żniwo, bowiem jest on łączony z inhalantami (benzyna, kleje, rozpuszczalniki itp) a także z denaturatem. Warto dodać, że jeszcze 10 lat temu spożycie alkoholu w Rosji wynosiło 7 litrów czystego spirytusu na osobę. Dziś jest to.. 18 litrów czystego spirytusu, czyli około 40 litrów wódki na osobę! Normę wyrabiają różnego rodzaju chlory i ćpuny, którzy zaczynają już w młodym wieku od wąchania benzyny i rozpuszczalników wszelkiej maści, potem – przerzucając się na alkohol, by skończyć na braniu krokodylu i piciu denaturatu.

Rosjanie rządzą – są chyba największymi hardkorowcami na Ziemi, oczywiście w tym negatywnym sensie. 100.000 uzależnionych to około 500.000 eksperymentatorów, którzy ten syf biorą epizodycznie. Pytam się, po co oni to robią? Nie mogą poprzestać na piciu denaturatu czy wąchaniu butaprenu? W porównaniu do krokodyla jawi się to jako niewinna zabawa raczej. Poza tym: czy nie lepiej, zamiast brać krokodyl, produkowany z innych, aptecznych narkotyków – brać właśnie te ogólnodostępne dragi z apteki, jak ćpuny w Polsce i innych „cywilizowanych” krajach?

Warto przypomnieć, z czego się robi krokodyl – z lekarstw aptecznych, czystego sodu (żrące), czerwonego fosforu (ekstremalnie żrące), benzyny i innych trucizn. Wstrzykując to sobie młodzi Rosjanie podają sobie cała gamę niezbadanych często substancji chemicznych, produktów odpadowych, gdyż krokodyl nie jest z niczego oczyszczany. Jest to po prostu trucizna zawierająca różnego rodzaju reagenty, pozostałości po reakcji, zanieczyszczenia, odpady itp. Podejrzewam, że gdyby to było produkowane w sterylnych laboratoriach na drodze np elektrolizy, to nie czyniłoby to większych szkód niż „tradycyjna” heroina.

Nie zamieściłem tutaj filmików przedstawiających skutki zażywania krokodylu, gdyż są ona ekstremalnie drastyczne, i nie pasują do tematów poruszanych tu na blogu. Nie polecam ich oglądać. na jednym z filmików pokazana jest amputacja gnijącej stopy, na żywca, bez znieczulenia. Inne przedstawiają gnijące kończyny i odpadające ciało od kości. Skóra schodzi wtedy całymi płatami.

39 myśli nt. „Krokodyl narkotyk – niezwykle groźna substancja

 1. Moim zdaniem przez cały ten rozgłos na temat krokodylka gdy będzie on dostępny w Polsce (co pewnie wkrótce nastąpi) wielu z ciekawości bedzie chciało spróbować więc tak sie to zacznie potem będzie „ej stary ale korba po tym nieziemska masz spróbuj…” i tak sie grono powiększy aż wyginie większość społeczeństwa. Tylko część uwierzy w to co czytamy wyżej i nie tknie tego gówna ale jestem pewien ze pojdziemy w ślady rosjan.

  Lubię

  • oczywiście, że będzie dostępny. kij z tym, że znajdą się chętni eksperymentatorzy. gorsze jest potencjalne zanieczyszczenie tym świństwem innych dragów, na co wpływu nie mamy. jeśli „moda na krokodyla” się rozprzestrzeni po Polsce, to może to dorżnąć ledwo zipiącą służbę zdrowia.
   w Rosji uzależnionych może być nawet 250.000 ludzi, a to oznacza, że tyle ludzi umrze w przeciągu co najwyżej roku, dwóch. krokodyl jest tam, gdzie jest bieda – zażywający go ludzie, podświadomie wiedzą, że popełniają samobójstwo, tylko rozłożone na raty. choć już lepiej zrobić to raz, a dobrze.

   Lubię

  • Bzdura, większość ludzi nawet nie będzie do tego podchodziła znając możliwe skutki. Heroina jest ogólnie dostępna i ilu znasz heroiniarzy? Ilu z Twoich znajomych zapodaje DXM, który jest ogólnie dostępny w aptekach albo równie dostępną benzydaminę? Heroiniarza nie znam żadnego, w przypadku dxm czy benzydaminy pojedyncze i do tego jednorazowe przypadki. Sądzę, że grubo przesadzasz.

   Lubię

   • nie będzie podchodziła, pod jednym warunkiem – jak im się te skutki uświadomi, jak pooglądają se te wszystkie filmiki. co do dragów aptecznych: pomimo ekspansji internetu i portali takich jak hyperreal.info – dragi te są wciąż mniej znane niż klasyczne, czyli te „z ulicy”. młodzi za moich czasów po prostu się bali jakichkolwiek tabletek innych niż aspiryna na kaca. już nie mówiąc o zapodawaniu dxm, banzosów czy np aviomarinu – to było dostępne, ale subkultura ćpunów aptecznych stanowiła raczej podziemie.

    Lubię

  • najbardziej pojebane w tym wszystkim ze to bedzie we wszystkim co teraz na rynku jest, tylko w malych dawkach. mozecie juz nawet palenia odmawiac. albo brac prawdziwe pewniaki. bo mysle ze malo takich pajacow co bedzie to brac pod taka nazwa krokodyl wystarczy ze 5 osob na miasto sproboje juz reszta wyciagnie konsekwencje. ale pod wplywem tego tylko nieswiadomie beda wszyscy. to jest pewne… napewno pojawi sie w fecie po pewnym czasie, a wiec wyciagajcie konsekwencje jak juz kreska wystarczy na noc i dzien. przynajmniej starajcie sobie o tym przypomniec. slyszalem ze pojawilo sie takie gowno pod nazwa turbo fety ze ludzie chodza po tym po 8 nocy. pierwsze dwie noce moze i jakas faza ale po 2 nocach podobno prosza boga zeby to juz puscilo UWAZAJCIE. sam boje sie o kumpli bo wiem ze nie kazdy tak to sobie rozkmini. NAPEWNO OD DILUSA SIE NIE DOWIESZ ZE TO KROKODYL. BEDZIE WIADOMO DOPIERO JAK PSOM TO SIE TRAFI WKONCU. ALBO KTOS Z TWOJEGO MIASTA TRAFI DO SZPITALA I WYJDZIE ZE CALE MIASTO OD JAKIEGOS CZASU NAPIERDA KROKODYL! czekajcie az pojawi sie to w innej postaci bedzie prawdziwy czas hardkoru…. ale za to jest tego pozytywna strona, nastepne pokolenie bedzie zylo pewnie juz bez wspomagaczy;D obysmy zdazyli zrobic dzieci. bo na spidzie jedzie prawie kazdy tylko czesc ich z glowa a druga czesc aby byc najmocniej wyjebanym

   Lubię

 2. Faktycznie Polacy to głupawy naród więc bardzo możliwe że tak będzie wystarczy spojrzeć na kogo głosowali w ostatnich wyborach hahaha śmiech na cały świat jestem tylko ciekawy o ile jeszcze wzrośnie gaz

  Lubię

 3. „Zamiast brać to gówno lepiej zapalić sobie skreta czystej Marysi ;) Po tym nie ma krzywych akcji i nie jest szkodliwa ,, hehe dokładnie ;)

  Lubię

  • Jak ziolo moze uzalezniac.Jesli nie wiecie nic o ziole I niektorych narkotykow to sie nie wypowiadajcie.Zaszczepili wam w glowach brednie I strach.Tak samo czyste LSD.Pomaga,leczy.Udowodniono to juz w 40 lata.Co do krokodyla to napewno bagno.Jak wszystko pochodne halupy.Odpada cialo,meczarnie niemilosierne.Ale to dobrze.Nauczka.Jesli rozeslemy filmik po portalach I znajomych.Napewno uratujemy choc bliskich.A kto glupi I mysli ze to tylko pomowienia niech testuje.Ale od marijuany wara.

   Lubię

   • marichuana nie uzależnia, ale ma swoją szkodliwość dla psychiki, np dla osób z zaburzeniami lękowymi – takie osoby w ogóle nie powinny jej palić.
    a terapie eksperymentalne z LSD to coś zajebistego, z tym, że muszą być przeprowadzane przez doświadczone w terapiach osoby – a takich osób na razie brak, bo LSD jest zdelegalizowane. ale nadrobi się i to.
    tak, należy ostrzegać przed krokodylem, jak najbardziej. zastanawiam się nad wstawieniem innych filmików z Rosji, bardziej drastycznych – co o tym sądzicie? obywatele muszą wziąć sprawy w swoje ręce w walce z nadciągającym zagrożeniem – władze tego na pewno nie zrobią. ba, ekspansja krokodyla w Polsce będzie im na rękę!

    Lubię

 4. Poznajmy prawdziwe powody międzynarodowej prohibicji narkotykowej.

  W 2000 r. przywódca Talibów Mullah Mohammed Omar oświadczył, że produkcja narkotyków jest antyislamska i przeprowadził jedną z najbardziej skutecznych antynarkotykowych kampanii w historii. W jej efekcie w ciągu roku produkcja narkotyków w Afganistanie spadła o 91 proc.

  W tym samym roku – 2001 r. – doszło do inwazji wojsk USA i sojuszniczych na Afganistan. Produkcja narkotyków ruszyła pełną parą i jest większa niż w czasach kiedy rządzili Talibowie. Afganistan produkuje obecnie 90 proc. opium na świecie

  W artykule z 2007 r. w „The New York Times” Thomas Schweich z amerykańskiego Biura do Walki z Międzynarodowym Handlem Narkotykami napisał, że amerykańska armia przymyka oczy na produkcje i handel narkotykami.

  W marcu 2010 r. także rosyjskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych otwarcie oskarżyło amerykańską armię o przyzwalanie na handel narkotykami.

  http://edition.presstv.ir/detail/121874.html

  Afganistan to nie jest jednostkowy przypadek. W 1996 r. amerykański dziennikarz i laureat Pulitzera Gary Webb, napisał serię artykułów, w których oskarżył CIA o związki z handlarzami narkotyków z Nikaragui. Szef CIA John M. Deutsch udał się wówczas na konferencję prasową do Los Angeles, by odeprzeć zarzuty. Tymczasem na konferencji pojawił się oficer z departamentu policji Los Angeles Michael Ruppert, który potwierdził rewelacje dziennikarza. Tutaj można obejrzeć tę konferencję:

  Podobne zarzuty pojawiły się odnośnie związków CIA z handlarzami narkotyków z Haiti, Wenezueli, Panamy i Meksyku.

  Zalegalizowanie narkotyków sprawiłoby, że ich ceny spadłyby nawet dziesięciokrotnie i olbrzymie zyski z handlu narkotykami nie byłby możliwe. A służby specjalne zostałyby odcięte od praktycznie nieograniczonego źródła gotówki.

  Zainteresowanym tematem polecam poniższy artykuł:

  http://www.huffingtonpost.com/2011/12/30/ron-paul-conspiracy-theory-cia-drug-traffickers_n_1176103.html

  Lubię

  • i jeszcze mój archiwalny tekst, z października:

   —————————————————-
   2. porównanie szkodliwości marihuany i alkoholu:

   -po alkoholu możesz kogoś pobić i / lub nawet zabić, gdyż wzrasta wtedy często poziom agresji. Po marihuanie takie rzeczy się nie zdarzają w ogóle.
   -alkohol powoduje patologie społeczne, rozbicie rodzin, przemoc domową, gwałty, dewastację mienia itp. Po marihuanie tego nie ma. Owszem, marihuana może jednak spowodować pewne patologie, jeśli jest palona codziennie i w bardzo dużych ilościach.
   -rodziny alkoholowe wychowują kalekie emocjonalnie dzieci, tzw syndrom DDA (dorosłe dzieci alkoholików). Jest to bardzo poważne zaburzenie emocjonalne. Czy takie coś zdarza się w rodzinie, gdzie z umiarem jest palona marihuana? Istnieje niebezpieczeństwo, że gdy jeden z rodziców pali bardzo dużo ilości „maryśki” codziennie, przez lata, to wychowa tzw DDD (dorosłe dziecko dysfunkcji) – to to samo objawowo co DDA. Jednak nawet instytucje zwalczające niewygodne im narkotyki nie raportują o takich sytuacjach.
   -alkohol jest twardym i silnie uzależniającym narkotykiem, tylko przyjęło się społecznie, że jego używanie jest „normalne”. Co jest tragiczne w skutkach. Marihuana zaś jest narkotykiem miękkim i trudno się od niej uzależnić. Uzależnienie jednak występuje, gdy palisz zioło dzień w dzień w dużych dawkach, przez dajmy na to rok czasu.
   -słyszałem opinie jednego z psychoterapeutów, iż całkowite wyjście z alkoholizmu jest w praktyce niemożliwe. Zawsze zdarzy się sytuacja, gdzie anonimowy alkoholik sobie „chlapnie” i wpada od razu w ciąg i szpital. Zaś odstawienie marihuany można przeprowadzić bez hospitalizacji, w warunkach domowych. Potrzebne będą jedynie łagodne leki uspokajające, takie jak hydroxyzyna.

   -po alkoholu bardzo często nie możesz kontrolować siebie i swoich zachowań. Po marihuanie się to nie zdarza.
   -przewlekłe spożywanie alkoholu może trwale uszkodzić DNA, wątrobę i mózg. Przykład: degeneracja genetyczna społeczeństwa w Rosji. Marihuana uszkadza DNA, ale tylko palona nierozsądnie, w wielkich ilościach. Marihuana nie uszkadza ani mózgu ani wątroby.
   -stosowanie alkoholu wiąże się z ryzykiem wymiotów, zbłaźnienia się, niekontrolowanych zachowań, w tym agresywnych, narażenie się na gwałt, pobicie i śmierć. Po marihuanie tego po prostu nie ma!
   -prowadzenie auta pod wpływem procentów to katastrofa często kończąca się wypadkiem. Doświadczeni użytkownicy marihuany czasami prowadzą auto i nic się złego nie dzieje, jednak dla rozsądnie używających to zioło prowadzenie auta „pod wpływem” tegoż zioła jest równie niebezpieczne!
   -pijąc pierwsze w życiu piwo prawdopodobne jest, że skończysz jako użytkownik tanich win za 3,5 zeta jako typowy żul. Po marihuanie NIE MA chęci zażywania mocniejszych narkotyków. Mit ten się wziął stąd, że dziś, w czasach prohibicji na zioło, korzystają z niego różne wyrzutki społeczne, eksperymentatorzy, hardkorowcy, dla których marihuana często nie była pierwszym narkotykiem, jak kłamią media.

   —————————————————-
   3. dlaczego zdelegalizowano marihuanę?

   -na początku laty 50 tych prowadzono „badania” nad szkodliwością marihuany, które były po prostu kpiną. Małpom uczestniczącym w tym procederze zakładano specjalne maski przeciwgazowe po czym przez otwór wlotowy wtłaczano im olbrzymie ilości dymu z marihuany i tytoniu. Nic dziwnego, że małpy chorowały, bardziej jednak od dymy z tytoniu. Po tych z góry ustawionych „badaniach” rząd USA i rządy wielu innych krajów ogłosiły prohibicję na marichuanę
   -prohibicja na narkotyki to działanie stricte biznesowe a nie dbanie o nasze dobro. Czy ktokolwiek czytający moje blogi jeszcze wierzy w to, że rządy robią cokolwiek dla naszego dobra? No właśnie..
   -wiadomo, że gangi i kartele narkotykowe są kontrolowane, wspierane i finansowane przez służby specjalne różnych państw, najsilniej przez CIA, Mossad i MI6. Służby specjalne pomagają przemycać i rozprowadzać narkotyki na terenie własnych państw.
   -prohibicja powoduje, że zawyżone są ceny marihuany. Czerpią z tego zyski służby specjalne, co było wielokrotnie udowadniane i demaskowane, i kartele narkotykowe.
   -gdyby marihuana była legalna, można byłoby ją opodatkować. Uzyskane w ten sposób pieniądze byłyby w budżecie, przeznaczano by je np na budowę dróg, dożywianie dzieci i ogólnie rozwój państwa. Tymczasem prohibicja powoduje, że całość zysku z zawyżonych cen marihuany trafia w ręce karteli narkotykowych i służb specjalnych. Sprytne, nie?
   -marihuanę palą teraz przede wszystkim anarchiści, ogólnie ludzie pieprzący ten system itp, choć nie jest to reguła (nie uogólniam). Gdyby ich oświecić w sprawie NWO i zbrodni globalizmu, zyskalibyśmy sojuszników. Dzięki penalizacji marihuany można karać więzieniem lub w zawiasach tych nastawionych antysystemowo ludzi. I w ten sposób system eliminuje olewających go ludzi.

   —————————————————-
   4. lecznicze działanie marihuany.

   -w wielu krajach, np Kanadzie, jest dozwolone lecznicze używanie marihuany.
   -marihuana jest bardzo skuteczna w leczeniu stwardnienia rozsianego (SM). Nie tylko poprawia chorym komfort życia, ale także częściowo lub całkowicie cofa objawy choroby, i / lub opóźnia w znacznym stopniu proces jej postępowania. Przeprowadzono kilka niezależnych badań naukowych na ten temat, niestety, ale dalsze badania, np czy chorym zwiększać dawki itp, są blokowane przez potężne i wpływowe lobby farmaceutyczne. W końcu marihuana jest tania jak barszcz, można ją hodować w domu czy ogródku, i nie da się jej opatentować. W związku z tym marihuana byłaby wielką konkurencją dla monstrualnie drogich, „innowacyjnych” farmaceutyków na stwardnienie rozsiane. To by bardzo zmniejszyło dochody karteli farmaceutycznych.
   -marihuana jest pomocna także w tzw stwardnieniu zanikowym bocznym.
   -zioło stosowane z innymi farmaceutykami (np uspokajającymi, łagodnie) może być pomocne w leczeniu niektórych zaburzeń emocjonalnych i psychicznych, o dziwo (!).

   -marihuana w większych dawkach (rekreacyjnych) jest stosowana w tajemnicy przez undergroundowych psychoterapeutów w terapii analitycznej bądź behawioralnej. Dlaczego? Ponieważ człowiek pod wpływem tego zioła jest bardziej otwarty, widać wyraźniej jego lęki, uprzedzenie, ukrywane sprawy w podświadomości itp. W taki sam sposób jest stosowane Extasy i LSD – ale to już budzi jeszcze większe kontrowersje. Warunek takiej terapii, gdyby ją zalegalizowano w Niepodległej Polsce jest taki, że musiałby uczestniczyć w niej wybitnie doświadczony psychoterapeuta i psychiatra obeznany w procesach kardiologicznych, neurologicznych itp.
   -jest wiele innych leczniczych zastosowań marihuany, których tu nie opisałem. Poszukajcie o tym informacje w internecie, szczególnie na hyperreal.info. Obecnie rządy, na które duży wpływ ma lobby farmaceutyczne, blokują większość badań nad leczniczymi właściwościami marihuany. Marihuana i jej lecznicze właściwości są bowiem wielką konkurencją dla koncernów farmaceutycznych. Zarabiają one miliardy dolarów na szkodliwych i tylko częściowo skutecznych farmaceutykach. A tam, gdzie mamy do czynienia z dziesiątkami miliardów dolarów, tam nie ma sentymentów typu dbanie o dobro obywatela. Obecnie celem koncernów farmaceutycznych jest to, by uzależnić od stosowania swoich drogich farmaceutyków jak najwięcej ludzi. Farmaceutyki te są tak opracowane, że trzeba je przyjmować codziennie, latami, w celu tylko ZALECZENIA choroby, a nie WYLECZENIA. Tak więc zysk takie firmy mają pewny. Stąd ich nacisk na rządy i blokowanie niewygodnych badań nad tanią w produkcji marihuaną.

   —————————————————-
   5. co powinien zrobić rząd Polski, gdy odzyskamy niepodległość?

   -zmonopolizować handel marihuaną. Zdepenalizować i zalegalizować jej posiadanie, spożywanie i sprzedaż w państwowych obiektach.
   -rozpoczęcie prowadzenia intensywnych i licznych badań naukowych nad medycznym zastosowaniem marihuany.
   -zrobić mały wyjątek od monopolu – dopuścić możliwość uprawy do 20 krzaczków tego zioła np w ogródku i sąsiedzkie dzielenie się plonami. Zaś typową dilerkę karać wysoką grzywną.
   -sprzedaż będzie możliwa tylko po ukazaniu dokumentu stwierdzającego skończone 16 lat. Dlaczego 16 lat a nie 18 czy 21? Ponieważ 16′ latki są już w miarę ukształtowane i zioło im nie zaszkodzi. Poza tym zakazu od 18 czy od 21 lat nikt nie będzie przestrzegał.. Róbmy takie prawo, by było prawem szanowanym przez obywateli, a nie fikcją.
   -jednorazowo sprzedaż maksymalnie 10 gramów marihuany.
   -wprowadzić intensywny program edukacji w szkołach na temat potencjalnej szkodliwości marihuany, jej rozsądnego zażywania i ogólnie zachowaniu rozsądku w używaniu zarówno zioła jak i alkoholu.
   -zakazać posiadania, obrotu i spożywania nikotyny (tytoń). Ma ona najsilniejsze właściwości uzależniające. Widziałem profesjonalną tabelę porównawczą. Amfetamina wstrzykiwana dożylnie posiadała 99 punktów właściwości uzależniających, zaś nikotyna – aż 100!
   -uczyć ludzi właściwego obchodzenia się z kofeiną, marihuaną już zalegalizowaną i alkoholem. Racjonalne i umiarkowane spożywanie tych substancji to podstawa zdrowia społeczeństwa.
   -po legalizacji marihuany przestanie być ona „zakazanym owocem” i po edukacji społeczeństwa na temat jej właściwości, jej spożycie spadnie.

   —————————————————-
   6. wnioski końcowe.

   -Potrzebna jest nie tylko legalizacja marihuany, ale także edukacja społeczeństwa na temat jej potencjalnej szkodliwości i racjonalnego jej zażywania.
   -po legalizacji zioła zaopatrz się w dobry sprzęt do jego spożywania, zainwestuj w niego odpowiednie pieniądze. Skręty i lufki odradzam.
   -po legalizacji NIGDY nie mieszaj suszu marihuany z tytoniem, bowiem nikotyna i inne składniki spalania tytoniu są dziesiątki razy bardziej szkodliwe niż palenie samego suszu marihuany. Poza tym narażasz się wtedy na uzależnienie od tytoniu / nikotyny.
   -po legalizacji: jeśli palisz pierwszy, drugi lub trzeci raz w życiu, rób to w gronie życzliwych przyjaciół z przynajmniej jednym trzeźwym opiekunem, najlepiej doświadczonym.
   -możliwa jest także reakcja niepożądana, czyli tzw bad trip. Mogą wystąpić dotąd ukryte w podświadomości procesy chorobowe takie jak nerwica, lęki itp. Wówczas powiedz to przyjaciołom i poproś o pomoc trzeźwego opiekuna.

   Lubię

   • Z całym szacunkiem, ale ten tekst to niewiele jest wart. Można by było przeprowadzić identyczne rozumowanie w przeciwną stronę, zestawiając jakichś mieszkających w brudnej melinie byłych hippisów jarających zioło na okrągło z dbającym o zdrowie trzydziestolatkiem, który spożywa alkohol (w ilości jednego kieliszka wina raz w tygodniu), i na tej podstawie wyciągać wniosek że alkohol jest dobry, pomaga zachować kondycję i zdrowie psychiczne, a marihuana powoduje stoczenie się, degenerację, choroby i odciska swoje piętno również na biednych dzieciach tych wstrętnych narkomanów.
    To tak jak przeprowadzone ostatnio badania. Po dwudziestu latach udowodniono, że OKAZJONALNE palenie marihuany jest dla płuc mniej szkodliwe niż NAŁOGOWE palenie papierosów. No wai! Rili? Kto by się spodziewał!

    Lubię

   • Magazynier, operator taśmy produkcyjnej czy śmieciarz to takie same zawody, jak każdy inny. Nie wymagają one wykształcenia, ale wymagają dyscypliny, porannego wstawania, pracy na trzy zmiany i siły psychiki / rąk. magazynier czy operator taśmy produkcyjnej to zresztą nie tylko zawód – to stan umysłu, stan duszy. Mówię to żyjąc w III RP. Czyli w kraju skrajnie zdemoralizowanym i zezwierzęconym przez dziesięciolecia ludobójstwa i eksperymentów socjotechnicznych. W tym kraju, nie będącym moją Ojczyzną – ludzie mają powszechną pogardę wobec ludzi pracy. Żarty są robione ze: śmieciarzy, robotników, zmywakowych, kucharzy, pizzermannów, kierowców i wielu innych zawodów. Co się liczy w zezwierzęconej III RP, zniszczonej przez m.in. stan wojenny, gdy wyłączano ludziom światło i właściwie jedyną rozrywką były seksualne eksperymenty? Ano w naszym kraju liczy się: przebiegłość, geszeft, kombinowanie, smykałka do przekrętów. Łapówkarstwo, donosicielstwo i jednoczesne łamanie prawa jest na porządku dziennym. jak w takim kraju może się wytworzyć zdrowa atmosfera dla ludzi pracy, dla magazynierów, dla ludzi stojących przy taśmie produkcyjnej, dla sprzątaczy? Przecież te zawody są w powszechnej, skrajnej pogardzie. Dzieciom się wmawia, że jak nie będziesz się uczył, to skończysz jak ta pani sprzątająca ulice czy stojąca na kasie / taśmie produkcyjnej. Tymczasem to gówno prawda.
    Spójrzmy prawdzie w oczy: gdyby z Anglii, Holandii, Niemiec, Hiszpanii, USA, Australii wrócili wszyscy Polacy, to w III RP bezrobocie wynosiłoby co najmniej 40%. Dziś jest to już około 20%. A przy kasie, miotle i przy taśmie pracuje więcej magistrów, niż na uczelniach wyższych jak cały kraj długi i szeroki.
    Jaki jest w III RP, kraju zezwierzęconym, szacunek do ludzi pracy? Jak już wspomniałem, nie istnieje on. Magazynier czy sprzątacz jest nie tyle w powszechnej pogardzie, co za swoją pensję zarabia tyle, że nie starczy mu nawet na biologiczne przeżycie z miesiąca na miesiąc. Jeśli już ktoś pracuje na magazynie czy przy taśmie, to pracuje on za 700 – góra 1500 złotych na miesiąc, często jest to praca na czarno, po 12 – 14 godzin 7 dni w tygodniu, w nieogrzewanej budzie z kebabami za 800 złotych miesięcznie. Grek, Włoch czy Hiszpan za takie pieniądze nawet by nie splunął, a przecież to podobno w tamtych krajach jest kryzys, a Polska to podobno zielona wyspa szczęśliwości, telenowelą i dziennikiem płynąca. To ja chce taki kryzys u nas, w Polsce! Dawajcie no, dziewczyny i chłopaki, zrobimy taki kryzys, jaki jest w Grecji, gdzie minimalna pensja to około 4000 złotych (cztery tysiące, słownie)!
    Drzewiej, gdy się uczyłem, chciałem pójść do uczciwej pracy. Takiej fizycznej, przy taśmie produkcyjnej. Zgadnijcie ile mi zaproponowali. Za 8 – 9 godzin napierdalania przy taśmie bez wytchnienia, praca na trzy zmiany, proponowali mi… mniej niż 750 złotych netto miesięcznie! Jak za takie pieniądze wyżywić rodzinę, jak kupić jakąś zajebistą brykę żeby śmigać z ziomkami po mieście, jak wziąć kredyt na mieszkanie? Oczywiście jest to niemożliwe. Przy zarobkach 800 zł na miesiąc i pracy 14 godzin na dobę, pozostaje nam mieszkanie rodziców, autobus i klepanie biedy.
    Przy czym warto zaznaczyć, że tylko 10% Polaków ma wykształcenie wyższe – większość naszego narodu pracuje jako niewolnicy III RP i żydowskich byznesmenów od siedmiu boleści. Przy czym warto przypomnieć, że niewolnik w cesarstwie rzymskim dostawał 10% rezultatów swojej uczciwej pracy DO KIESZENI. Tymczasem w rzekomo „wolnej, niezawisłej III RP” (cudzysłów celowy) państwo zabiera w postaci podatków i składek przybliżoną wielkość, co pan niewolnikowi w cesarstwie rzymskim.
    Skąd się bierze taka pogarda dla ludzi pracy, wśród pracodawców, rządzących i tych, którzy choć trochę wybijają się ponad przeciętność? Ano stąd, że przez wieki tak nas ukształtowały czynniki narodowe. Najpierw zabory, potem czasy piłsudczyzny (Piłsudski to proniemiecki i probolszewicki zdrajca) a potem systematyczne ludobójstwo od 1939 roku po dziś dzień, czyli do 2012 roku. Takie wychowanie nie mogło przynieść dobrych rezultatów. Niestety, ale w III RP utarło się, że pieniądze mają tylko ci, którzy mają własne biznesy, i golą innych frajerów, ewentualnie ci, którzy kolaborują z okupantem, czyli z III RP. Czyli urzędasy, ludzie ze spółek państwowych na wysokich stanowiskach, politycy i ich przydupasy, i inna kasta pasożytnicza. Polak, który uczciwie sprzedaje swoją pracę, jest skazany na wegetację. Za rezultaty swojej pracy, czyli wynagrodzenie od 800 – 1500 zł, nie jest w stanie zapewnić sobie biologicznego minimum. Już nie mówię o rarytasach i luksusach, na jakie stać robotników, sprzątaczy, itp, w Grecji, Portugalii, Irlandii, rzekomo dotkniętych kryzysem. Mówię tutaj o życiu o chlebie i wodzie, gdzie jedyna rozrywka to chlanie co sobotę czyszczonego denaturatu z przemytu, bo nawet na wódkę nie stać. Choć alkohole są w III RP najtańsze na całej Ziemi.
    Co jest tego powodem? Co powoduje tak drastyczne warunki życia Polaków? Czy tak być musi? Czy rację mają biznesmeni i różni inni geszefciarze, przeciwni podwyższaniu pensji minimalnej – bo: „praca mojego pracownika jest i tak warta 400 zł na miesiąc i kurwa już”. otóż nie, jest to nieprawda. Pensje mogłyby być nawet z dnia na dzień podwyższone do poziomu co najmniej greckiego. Ludzie mogliby zarabiać godnie, by ich stać było na ekologiczną żywność, na witaminy i minerały, spirulinę, żeń-szeń, Maca i inne suplementy diety, a także na disko, gibanie się po mieście jakąś fajną bryką a nie zardzewiałym autobusem. I wiele innych.
    Powiedzmy sobie otwarcie – mamy do czynienia z ludobójstwem. Ludobójstwo, w „wolnej i niezawisłej III RP?” Czy to nie jakiś absurd? Otóż nie. Przyjrzyjmy się definicji ludobójstwa, jej rozwinięciu, proponowanemu przez wikipedię: „Ludobójstwo to także stwarzanie warunków życia nastawionych na fizyczne wyniszczenie narodu, grupy narodowościowej, społecznej, czy wyznaniowej”. A więc ludobójstwo to nie tylko komory gazowe, krematoria i obozy koncentracyjne, znane nam przecież z „zamierzchłych czasów”. Ludobójstwo to także ogół działania III RP, czyli faszystowskiego okupanta Polski.
    Jak jest w normalnych krajach, choć także zarządzanych przez wielki syjon Rotszyldów, Rockefellerów, Lubawiczerów? W normalnych krajach:
    -nawet ludzie pracujący na zmywaku zarabiają godnie i mogą przeżyć z miesiąca na miesiąc ze swojej pensji;
    -ba, nawet ludzi pracujących na zmywaku stać na wzięcie kredytu mieszkaniowego, czy wynajęcie mieszkania;
    -nie muszą oni żywić się w paśnikach dla nizin społecznych, czyli w super-hiper-megamarketach, gdzie sprzedawane są przeterminowane, napromieniowane i zmutowane genetycznie ODPADY POPRODUKCYJNE z krajów bogatszych – stać ich na żywność rolnictwa ekologicznego;
    -w końcu, ich praca jest traktowana z należytym szacunkiem wobec człowieka pracy;
    -ba, ich praca jest traktowana jako normalność, praca robotnicza jest traktowana jako uczciwy i konkretny fach, gdzie robotnik, sprzątacz, magazynier, zmywakowy zarabia godne pieniądze, ale też co równie ważne – nie jest skazany na społeczny i zawodowy ostracyzm i wyśmiewanie, jak w III RP, państwie zezwierzęcenia, łapówy i geszeftu.
    Tak, jestem magazynierem, i jestem z tego dumny!
    Tak, jestem pracownikiem taśmy produkcyjnej i jestem z tego dumny!
    Tak, jestem śmieciarzem i jestem z tego dumny!
    Tak, jestem sprzątaczem i także jestem z tego dumny!
    A teraz możecie się nade mną pastwić – i tak wiem, że 90% z Was ma tak samo. A ludzkie gadanie mam w dupie, żeby tylko jeszcze dobrze płacili, jak zmywakowym w GB..

    —————————————————–

    Dla przypomnienia:
    Dochody tych, którym pomożemy
    (w przeliczeniu na złotowki wg obecnego kursu euro), sami żyjąc w nędzy:
    Grecja
    Pensja minimum – 3,9 tys. zł
    Minimalna emerytura – 2,2 tys. zł
    Renta minimalna – 2,2 tys. zł (wypłacana 14 razy w roku)
    Becikowe – 4,4 tys. zł
    Dodatek za urodzenie dziecka – 50% dochodów matki przez 56 dni przed urodzeniem i 63 dni po narodzinach
    Minimalny zasiłek dla sieroty – 2 tys. zł
    Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach – 900 zł
    Wiek emerytalny – 65 lat mężczyźni i 60 lat kobiety
    Wypłata na chorobowym – 72-130 zł dziennie, w zależności od liczby dni choroby
    Zasiłek dla bezrobotnych – 2,1 tys. złotych i jest powiększany o 10 proc. na każdego członka rodziny, wypłacany do 12 miesięcy
    Włochy
    Pensja minimum – 2,7 tys. zł
    Minimalna emerytura – 2,6 tys. zł
    Renta minimalna – 2,1 tys. zł (w grudniu renciści dostają trzynastkę)
    Becikowe – 4,5 tys. euro (za drugie i kolejne dziecko)
    Dodatek za urodzenie dziecka – pracodawca musi wysłać rodzica na 6-miesięczny urlop do momentu ukończenia przez dziecko 3. roku życia. Na urlopie rodzic otrzymuje ekstra 30 procent swoich zarobków.
    Minimalny zasiłek dla sieroty – 1,1 tys. zł dla półsieroty i 2,2 tys. zł dla pełnej sieroty
    Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach – Jeżeli firma zabrała godziny pracy to państwo płaci 80% wypłaty, którą dostaliby za te godziny, pracując w pełnym wymiarze godzin
    Wiek emerytalny – 65 lat mężczyźni i 60 lat kobiety
    Wypłata na chorobowym – 60% dochodów, jeżeli chorujemy do 90 dni i 75%, jeżeli chorujemy powyżej 90 dni
    Zasiłek dla bezrobotnych: 4 tys. zł wypłacany przez 8 miesięcy lub w przypadku osób 50+ przez 12 miesięcy
    Polska
    Pensja minimum – 0,8 – 1,4 tys. zł
    Minimalna emerytura – 560 – 730 zł
    Renta minimalna – 525 – 730 zł
    Becikowe – 1 tys. zł
    Dodatek za urodzenie dziecka – pełnopłatny urlop macierzyński przez 5 miesięcy
    Minimalny zasiłek dla sieroty – 350 zł
    Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach – 500 zł
    Wiek emerytalny – 65 lat mężczyźni i 60 lat kobiety (będzie zwiększony do 67 lat dla wszystkich)
    Wypłata na chorobowym – Zasiłek wynosi 80 proc. wynagrodzenia, jeżeli przyczyną choroby jest wypadek w pracy, to zasiłek wynosi 100 proc. wynagrodzenia
    Zasiłek dla bezrobotnych – 742 zł przez pierwsze trzy miesiące, potem wysokość zasiłku spada do 582 złotych
    Źródła: dane ZUS i U.S. Social Security Administration
    Napisany przez Witczak Maciej
    za:

    http://iskry.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=12726&Itemid=3

    Lubię

 5. Mylnie stosujesz pojęcie ‚Krokodyl’ zamiennie z ‚dezamorfina’. Krokodyl to dezamorfina połączona z tym całym innym gównem, które wymieniasz.

  Lubię

 6. Co do Krokodyla, trudno jest mi cokolwiek na tą chwilę powiedzieć, bo w każdym społeczeństwie znajdą się ludzie na tyle nierozsądni, by wstrzykiwać sobie coś, co nie zostało otrzymane w wyniku długotrwałego procesu chemicznego*. Heroina jest właściwie najlepszą definicją narkotyku, ponieważ silnie uzależnia i zaprowadza Cię do zupełnie innego świata. Ale pomimo tego czytałem wiele artykułów, recenzji oraz miałem internetowy kontakt z osobami uzależnionymi, ale normalnie funkcjonującymi na co dzień. Mając rodziny, normalne prace, niektórzy heroiniści znają możliwości swojego organizmu, a co najważniejsze odpowiednio przygotowują się (wszystko jest sterylne, heroina jest możliwie jak najczystsza, a odpowiednie metody zażywania tego narkotyku pozwalają na zaspokojenie się dawką połowę mniejszą). O takich przypadkach słychać bardzo mało, nie tylko w Polsce. Pomimo wyniszczania organizmu „rozsądni heroiniści” potrafią przeżyć nawet ponad 20 lat, będąc uzależnionymi. Jednak to dzięki wiedzy zdobywanej poprzez doświadczenie przez wiele lat funkcjonowania heroiny na świecie.

  Co do zielska to opinie nigdy nie będą takie same, a osoby, które nigdy nie paliły lub tylko czytały o skutkach (bądź też znają kogoś, komu trawa przeszkodziła normalnie funkcjonować) nie powinny się na jej temat wypowiadać. Kefir opisał porównanie do alkoholu najlepiej widoczne w skutkach. Jeżeli ktoś chce dowiedzieć się więcej (bardziej profesjonalne opinie) zapraszam na fora: hyperreal.info lub haszysz.com
  Marihuana jest substancją uzależniającą, ale tylko i wyłącznie psychicznie. „Uzależnienie” (jeżeli można w ogóle tak to nazwać) jest zależne od danej osoby i objawia się odczuwaniem szczęścia tylko pod wpływem. THC wpływa na umysł, nie na ciało (chyba, że mówimy o wiotkości i wszech obecnym luzie :) ). Są osoby (większość), którym zielsko pomogło w jakikolwiek sposób się odnaleźć, ale są również takie, którym po prostu nie jest dane być palaczem.
  Osobiście uważam, że fakt, iż trawa jest nielegalna w Polsce to straszna głupota, a jeszcze głupsza jest walka z tym. Prosty przykład: człowieka mającego przy sobie 1 jointa (czyścioch-bez dodatku tytoniu to ok. 1,5-2g) policja zabiera do aresztu, a sąd skazuje za posiadanie narkotyków. Więzienia zapełniają się młodymi ludźmi zatrzymanymi za posiadanie zielska (oczywiście żadnej ze stron nie popieram), psując im tym samym perspektywy w dalszym życiu. Osobę posiadającą 5g (wtajemniczeni wiedzą, że to nie jest tak wiele) traktuje się tak samo jak człowieka, który został skazany za brutalne pobicie (bardzo często pod wpływem alkoholu), kradzież etc. Końcowe pytanie konkursowe: wyobrażenie sobie brutalnej bujki pod spływem alkoholu (wiele z nas z pewnością było świadkami choć jednej) i THC :)

  *wypowiedź nie odnosi się do narkomanów („ćpunów”) nie mających pieniędzy na normalne silne narkotyki

  Lubię

  • to samo, co po heroinie, ale już lepiej zainwestować w czystą herę, bo krokodyl nie jest tego warty. uzależnia na trwałe już po pierwszej dawce, a w przerwach między dawkami powoduje niewyobrażalny ból.

   Lubię

 7. oo kurwa… i tyle na ten temat.. padło tutaj mnóstwo różnych opinii, a moja jest taka – wszystko jest dla ludzi.. ale w granicach rozumu.. mówisz, że marihuana jest niegroźna? – nigdy nie wiesz czego tam dodali.. może majeranku – żeby tylko.. to samo tyczy się alko i papierosów… nie jestem wzorem do naśladowania, bo mam za sobą i narkotyki, alko i szlugi… ale po poznaniu głębiej pewnych spraw jedna jest najbardziej widoczna – NIE UFAĆ NIKOMU!! w tych sprawach – dot. zdrowia i życia najlepiej nikomu nie ufać..

  Lubię

 8. Rozsądny opis Polskiej rzeczywistości,złodzieje na górze przy korycie oraz banda wyzyskiwaczy tzw. pracodawców.Szacunek za obraz polskiej gospodarki

  Lubię

  • pomuz napisz gdzie kolwiek ambasada w usa czy fbi w chicago prosze wydrukowac muj list moze do jakis organizacji chce zyc i byc szczesliwa wraz z mezem i corka niechce byc szpikowana heroina chce z tego wyjsc leczyc sie dopuki oni beda mnie zastraszac i pilnowac moja rodzine o czym nie wiedza tak do konca musze to robic chce wolnosci policja nic nie pomogla pisze sama ale mysle ze ten komputer jest zachakowany i tel na podsluchu prosze o pomoc prosze raczej pisac do ambasady w usa policji i fbi ten list jest autentyczny prosze o pomoc mam corke 5 lat chce ja w normalny sposob wychowywac prosze wejsc na konto spokeo gmail gdzie s zamiescili o mnie filmy na amazon caly czas sa wiadomosci dodawane

   Lubię

 9. jak ludzie kturzy wiedza co sie dzieje po takim czymś chcą to zarzywac przeciez tych co to biorą powinni zamkac odrazu w zakładzie psychiatrycznym wgl zal.pl tego krokodyla powinni na wioche wstawić haaaaaaaaa ;)))))))

  Lubię

 10. Pingback: Krokodyl narkotyk i efedron. Dostępne już w Polsce, zbierają żniwo ofiar przy milczeniu mediów i władz. Zróbmy coś z tym! Efedron, narkotyk krokodyl z Rosji, dezomorfina « Kefir 2010 – szczepionki, pneumokoki, HPV, terroryzm władzy, m

 11. tak sie dzieje w chicago w dust conection sa przyjmowane dziewczyny do serwisu sprzatajacego a pozniej kawka tak sie zaczyna selekcja a pozniej mozesz zarobic wiecej lokale buredele lokale z masagem rozloki rodzin uzaleznienia meksykanie dzilaja tylko dla pieniedzy zadluzaja takie dziewczyny musza wyjsc na ulice gdy sa juz uzaleznione wszystko im jedno przeciez lokale lucnch dobry klijent sie trafi jest na dzialke aby zapomiec o wszystkim a co z dziecmi w tych rodzinach co z mezami smutek w domu nic sie nie dzieje policja nic nie robi kogos zlapia reszta sie nie liczy chca zawsze zlapac boosow takie rzeczy sa codziennoscia tu zycia kto ma wplyw kto pomoze ani mieszka w takim chicago ma corke meza ale i kolezanki kture ja namuwily do takiego zycia zaczela od wulgarnych slow teraz jest jej obojetnie pomozcie moze macie gdzies osoby nie skorumpowane gdzie postawia sie mafi i skoncza z tym anna tomczonek chicago jej naprawde trzeba pomuc aby sie od tych ludzi wyzwolila zaczela zyc a nie ewa gosia czy jola czy ukrainki kture podaly sie mafi z dowton ohio michigan prosze przeslicie gdzie s ten list gdzie sie da w chicago pomuzcie niech policja czy fbi naprawde sie wezma oni sa bezwgledni i nie odpuszcza juz niemam pieniazkow aby z nimy walczyc i odzyskac swoja rodzine

  Lubię

  • Witam. możesz napisać szerzej, bez emocji? z Twojego wpisu niewiele zrozumiałem poza tym, że nasza rodaczka z USA potrzebuje pomocy, bo znajduje się w sidłach mafii. jeśli nie chcesz pisać tu, pisz na mail: rkw34(na)op.pl – jako patriota obiecuję pełną dyskrecję. pozdrawiam

   Lubię

   • mam meza potrzebuje wydrukowac ten list gdyz te zdazenia sa realne sa przekierowywane tel jak i internet wiec prosze dla mojej rodziny o pomoc mieszkam w chicago to jola z serwisu kasia ewa gosia to one wciognely mnie w narkotyki zawoza do klijenta ja sie z tego nie moge wycofac gdyz jestem zastraszona policja nic nie robi w tej sprawie z czego mi wiadomo to jest mafia i duzo ludzi ktuzy sledza mojego meza i dziecko prosze o pomoc prosze rozeslac listy a zapoczotkowal to marcin kowalik pozniej mialam klopot jak sie jego pozbyc szukalam pomocy wsrud znajomych ktuzy obiecali pomuc a nie wiedzialem ze to mafia dust conection tam caly czas trwa ta gehena ja nie mam sily prosze powiadomic ambasade napisac wsedzie gdzie tylko to mozliwe mam corke i meza z kturymi chce zyc i ich ochronic od jakichkolwiek poczynan od tych ludzi to sa autentyczne wydazenia zaczeli od tego co sie orientuje dosypywac heroine extasa bylismy wszedzie ten list pojawil sie z mojej skrzynki meilowej bo ktos jej otwiera to juz trwa od 15 maja i niema konca jestesmy wykanczani finansowo maz zmienil prace to jola mnie wozi i ewa to one sa winne temu prosze o kontakt z moim mezem ja mysle ze udzieli informacji slay72@wp.pl on tez jest bezsilny a mysle ze policja nie pomaga pisza tylko raporty moze jakas gazeta by pomogla ambasada w polsce moze pisac do jakis wladz bo sama niewiem czy nasze ip komputera nie jest przekierowane i listy moze nie docieraja marcin kowalik zna tez duzo ludzi z kosciola jezuitow jest to masa ludzi roznych narodowosci dziaja jak sekta znaja duzo bogatych tu ludzi

    Lubię

 12. W dniu 31 lipca 2012 12:16 użytkownik Ania and Nicole napisał:

  W dniu 30 lipca 2012 19:45 użytkownik Ania and Nicole napisał:

  ps.jak cos znajdziesz do wykasowywania podsylaj mi tak jak amazon discusion ja to bede od razu wykasowywala i zglaszala do administratora i na policje

  prosimy ze slawkiem o przetlumaczenie tekstu na angielski Prosimy o wyslanie tego w polsce do ambasady w warszawie na policje w polsce i do ambasady w chicago Bbedziemy na policji u szeryfa i prokuratora;

  Anna Tomczonek: prawdopodobnie 15 maja bylo wlamanie do naszego mieszkania. Wlamywacz uzyl klucza do drzwi. Zostaly pociete nozyczkamy albo norzem wiekszosc naszych i naszego dziecka rzeczy ubran zabawek i przedmiotow Zostaly powylewane perfumy kosmetyki. poplamione ubrania dziecka posciel .Norzem zostal nawet pociety materac malego dziecka.Czesc rzeczy takich jak narzedzia , kolekcjinerskie monety i znaczki zbierane przez wiele lat , wartosciowe ubrania zostaly ukradzione. Nie zostal wynieniony zaden sprzet . Nie zostalo spladrowane mieszkanie. Wszystkie pociete ubrania i przedmioty byly bardzo starannie z powrotem ulozone na miejsce tak zebysmy sie nie zorientowali kiedy nastapilo wlamanie. Prawdopodobnie kilka dni Wczesniej w ten sam sposob zostaly slawkowi ukradzione wszystkie dokumenty rachunki stary telefon komorkowy i zlota bizuteria. 15 marca dokonanych zostalo bardzo duzo finansowych tranzakcji z naszego komputera . Wlamywacz poslugiwal sie naszymi danymi osobowymi w celu wyludzenia pieniedzy i dokonywania zakupow w naszym imieniu.Zostaly wtedy zakupione rzeczy do gitary( kowalik zawodowo gra) ubrania na dziewczynka na 8 lat( tyle lat ma jego corka) podreczniki o anatomii jak zabic czlowieka Zostaly zmodyfikowane ustawienia na naszym komputerze.Kluczem jakim posluzyl sie wlamywacz byla kopia klucza zrobiona przez Marcin kowalik z ktorym wtedy spotykalam sie i ktory mial dostep do moich kluczy.Kilka dni wczesniej zginely mi klucze od domu.Nie zwrocisam na to uwagi poniewaz myslam ze wzielo je do zabawy moje dziecko

  15 maja takze w punkcie tmobile Continental one prawdopodobnie ta sama osoba probowala dokonac zmian na naszym koncie w tmobile podajac sie za slawomir jakubiak.Do naszego komputera zostaly podpinane serwery zostaly zmodyfikowane ustawienia komputera wielokrotnie nastapily wlamania do kont pocztowych annatomczonek@gmail.com i slay72@wp.pl z ip komputerow 24. 1.1. 164 i 69.137.242.154 i takze z ip z polski.Do konta slawomir jakubiak zostalo wysylanych bardzo duzo meili odnosnie smierci,odnosnie dziewczyn gdzie mozna umowic sie na randke w chicago zaczely dzwonic life insurance Do mojego konta na amazon .com caly czas dodawane sa do koszyka wiele rzeczy zwiazanych z erotyka i pornografia , oprocz tego codziennie ktos podszywajac sie pode mnie bierze udzial w dyskusjach w moim imieniu. rzeczy dodawane do amazonu jest to czesc rzeczy to sa rzeczy ktore sa autentycznie w moim mieszkaniu takze dokonuje tego ta osoba ktora brala udzial we wlamaniu.

  Do Facebook slawomi jakubiak sa dodawane ciagle erotyczne rzeczy i modykiwacje nie dokonywane przez nas Podczas wlamania zostalo przejzane wszystkie rzeczy w mieszkaniu lacznie z puszkami z jedzeniem ktore wszystkie byly ruszane.Kiedy zorientowalismy sie ze nastapilo wlamanie do mieszkania wezwalismy policje. Nie zostaly wziete odciski palcow. Razem z policja sugerujemy ze wlamanie nie bylo na tle rabunkowym tylko bylo z zemsty mezczyzny o nazwisku marcin kowalik. dzien wczesniej slawomir jakubiak napisal do marcin kowalik w moim imieniu z mojego telefonu ze to juz koniec i ze wiecej sie nie spotkamy. Slawomir wielokrotnie dzwonil do marcin kowalik i mowil mu zeby zostalil w spokoju nasza rodzine.

  Z tego co widac bylo w mieszkaniu wlamania nie dokonala jedna osoba tylko dobrze zorganizowana grupa osob.Dzien po wlamaniu Slawomir wzial 2 tabletki stojacego w domu ibuprofem ktory bral od dawna. Po tej tabletce zaczal sztywniec mu jezyk poczul sztywnienie miesni miesni bole w sercu i zle samopoczucie.Taka reakcja nigdy wczesniej sie nie zdazyla i nie jest reakcja na ibuprofem co potwierdzil farmaceuta z walgreens Pharmacy.Wyrzucilismy wszystkie pozaczynane jedzenie i leki z domu. Pomimo tego wszyscy z nas lacznie z dzieckiem zaczelismy sie gorzej czuc po zjedzeniu pozywienia z domu. Wszyscy zglosilismy sie do szpitala na drug test- testy wyszly negatywnie. Lekaz z Emergency Department powiedzial ze inne substancje toksyczne moga byc niewykrywalne w organizmie. Podejzewamy ze ten czlowiek chce nas wszystkich otruc lacznie z dzieckiem zeby nie bylo swiadkow przeciwko niemu w tej sprawie..Od razu po wlamaniu do mieszkania otrzymalismy stary bilet lotniczy.

  Od tego czasu z tylu budunku( ella) w dzien i w nocy zaczelo jezdzic bardzo duzo samochodow- byli to na ogol mlodzi mezczyzni . wszyscy zatrzymywali sie przed tym budynkiem i po chwili odjezdzali. Kiedy wychodzilam z dzieckiem na podworko mezczyzni zatrzymywali sie tam gdzie bylo dziecko i obserwowali je. Nocami ktos wielokrotnie wchodzil do klatki schodowej stukal drzwiami na dole rzucal prezerwatywy pod nasze drzwi zastawial nasze drzwi wejscowe szafka tak zebysmy nie mogli wyjsc z domu. Samochod noca wielokrotnie obrzucany byl jajkamy podkladane byly gwozdzie pod kola raz samochod zostal oblany tluszczem lub smarem ktorego nie mozn bylo zmyc przez wiele tygodni.

  W komyterze zaczelo pojawiac sie bardzo duzo pornografii co zostalo zgloszone do comcast .Na komputerze pojawilo sie nam zdjecie naszej corki nagiej w wannie (zmoderowano by Jarek Kefir) Ktos w moim imieniu zaczal udzielac sie w internecie pozakladal mi konta na bardzo wielu portalach spolecznosciowych , zauwazylismy wlamania do telefonow komorkowych , widzialam moje imie na platnych portalach erotycznych i pornograficznych.Na moje imie zakladane sa czaty i wideokamerki. Nasze imiona i nazwiska lacznie z danymi naszego dziecka i rejestracjami samochodu naszego pojawily sie na you tube w szkalujacych cala nasza rodzine materialach odnosnie prostytucji i narkotykow.Podawane byly tez tam imiona nazwiska i inne dane realnych osob.

  Mysle ze podczas spotkan z marcin kowalik mogl wielokrotnie wbrew mojej woli podac mi narkotyki.Bylam tez swiadkiem tranzakcji finansowej kiedy wieczorem na przeciwko sklepu Jewel Osco przekazywal jakiemus mezczyznie mlodemu cash. Marcin kowalik od poczatku bardzo mocno interesowal sie moim dzieckiem. Od samego poczatku chcial jej zdjecie chcial spedzac z nia czas kiedy jego dziecko siedziao same w domu. Nawet dzien dziecka nie spedzil ze swoim dzieckiem tylko z moim. Marcin kowalik wiele razy mowil ze slawek nie ma z nim zadnych szans i ze policja ich nie zlapie.

  Na facebook u slawomir pojawila sie grozba ; to juz koniec.Jun 29 na komorce Slawomir pojawia sie grozba ;31 august game over.Do naszych wszystkich znajomych z telefonu i prawdopodobnie tez do obcych osob z nr tel 7736141658( ania ) i 7736141659( slawek) sa wysylane sms w nocy i w dzien ktorych my nie wysylamy : No more narkotik no cz aim pregnancy Stop dowtown prostitution on narkotik i inne o podobnej tresci.

  .Po wlamaniu u dziecka w przeszkolu w szafce w szatni zostala znaleziona pigulka ktora nie byla nasza . To bylo bardzo niebezpieczne poniewaz dzieci moglo to polknac i sie otruc. Slawomir zauwazyl ze jest sledzony przez jakies samochody. H 479270-ten samochod czesto stoi i obserwuje ten budynek.Slawomir byl wielokrotnie wyzywany na ulicy w sklepie kiedy jechal samochodem przez obcych ludzi. Tez zauwazylam ze czesto mi i dziecku przypatruja sie obcy ludzie. Tez czuje ze ktos mnie obserwuje.Podejzewamy ze oprocz Marcin Kowalik zamieszani tez sa w to inni ludzie; Arkadiusz Puchyr i magdalena zych i inni znajomi Marcin Kowalik .Wiele razy slyszelismy o zamieszanych w ta sytuacje ludziach Z Comcast i Tmobile znajomych Arkadiusz Puchyr.

  U slawomir w pracy w korporacji Empire gdzie pracuje 5 lat zaczynaja sie przesladowania w pracy. Slawomir codziennie jest wyzywany przez swojego szefa Ross i przez kolege Irka. Ci ludzie znaja wiele szczegolow odnosnie naszego zycia prywatnego, sytuacji w domu , wyzywaja mnie i dziecko w jego obecnosci.wiele razy otrzymuja telefony od jakis ludzi i po tym znaja na bierzaco sytuacje u nas w domu lacznie z rzeczami jakie znajduja sie u nas w domu czy z rzeczami w lodowce. Mowia o tym ze jakis czech ma klucze do naszego domu i czesto wchodzi do naszego domu. Podaja nazwisko kowalik.Ross pod nieobecnosc Slawka kasuje mu wszystkie sms z telefonu.Slawek zawiozl wczesniej swoje paczki do Ross zeby je wyslal do Polski na jego adres . Kiedy ze strony Ross zaczelo sie przesladowanie Slawka i doszly nas sluchy ze w tych paczkach maja byc wlozone narkotyki zeby nas wrobic Slawek zarzadal zwrotu paczek Paczki zostaly pootwierane przegladane przez Ross i jego zona . W paczce znalezlismy wlos najprawdopodobniej nalezacy do zony Ross.Ross na poczatku nie chcial w ogole oddac paczek.Z powodu przesladowan i wyzwisk w pracy Slawomir musial zrezygnowac z firmy gdzie pracowal wiele lat.
  Jednego dnia widzielismy listy w naszej skrzynce pocztowej. Za godzine po naszym przyjezdzie juz ich nie bylo.Z naszego mieszkania zostal ukradziony zamkniety list najprawdopodnobniej ze znaczkami lub monetami kolekcjonerskimi.
  Sytuacja byla raportowana do apple , tmobil comcast. ciagle probujemy kasowac szkalujace nas materialy zamykac messanger i raportowac sytuacje dla administratorow.
  Z kont w TCF BANK slawomir Jakubiak i PNC bank anna tomczonek zostaly ukradzione nam pieniadze i poprzeprowadzane nie nasze tranzakcje. finansowe
  5 lenie dziecko z powodu tej sytuacji ma stany lekowe- nie moze spac po nocy boi sie ludzi zaczyna bac sie nawet wiatru. Dziecko wczesniej bylo bardzo odwazne i bardzo towazyskie.Nicole zglaszala dla nauczycielki w szkole i dla mojej mamy ze boi sie Marcin Kowalik.
  — Prosimy o order of protection dla calej naszej rodziny i aresztowanie Marcin Kowalik do czasu procesu w sadzie.Ten czlowiek przesladuje nas od 3 miesiecy. Caly czas jest aktywny i nie zamierza przestac. Znam go i wiem ze jest w stanie posunac sie do wszystkiego.
  Ann


  Ann

  Lubię

 13. A moim zdaniem powinno się takie filmy i drastyczne zdjęcia właśnie pokazywać, żeby dotarło do masowej świadomości. Im drastyczniejsze tym lepiej wg mnie.

  Lubię

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s